Promocje

Nie da się ukryć, że małe dzieci poznają świat bardzo ożywczo i w zawrotnym tempie. Jest to oczywiście cecha ich prawidłowego rozwoju, aczkolwiek czasem ciężko jest za nimi nadążyć, zwłaszcza w kwestii fascynacji zabawkami, które szybko potrafią się znudzić.

Jakie produkty można znaleźć w promocyjnych cenach w sklepie Liger?

Dlatego też w sklepie Liger mogą Państwo znaleźć poszczególne zabawki sensoryczne, gry edukacyjne, pomoce logopedyczne, a nawet produkty do ćwiczeń takie jak piłki gimnastyczne w atrakcyjnie promocyjnych cenach. Dzięki naszym produktom zapewnisz swojemu dziecku różnorodną i rozwojową zabawę.

Zabawki te oprócz dawania radości dzieciom są także stworzone po to, by odpowiednio wpływać na rozwój ich zmysłów, pamięci i koordynacji, dlatego tym bardziej ich zakup w niżej cenie jest świetną okazją, by zadbać o prawidłowe dorastanie maluchów. Ponadto nasze produkty również wykorzystywane są w ośrodkach edukacyjnych i terapeutycznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, które mają na celu nie tylko bawić, ale także pomagać w terapii zaburzeń integracji sensorycznej, rozwoju motoryki małej.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Gra logopedyczna - Mówię poprawnie
  • -10%
  • -10%

Gra logopedyczna - Mówię poprawnie

29,70 zł Cena podstawowa 33,00 zł -10% Cena

Mówię poprawnie to gra logopedyczna mająca na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, w zakresie poprawnego wymawiania głosek z szeregu syczącego (s, z, c, dz), ciszącego (ś, ź, ć, dź) oraz szumiącego (sz, ż, cz, dż), a także poszerzania słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej.

Polski Biznes. Strategiczna gra planszowa
  • -10%
  • -10%

Polski Biznes. Strategiczna gra planszowa

50,31 zł Cena podstawowa 55,90 zł -10% Cena

Strategiczna gra planszowa - Polski Biznes pozwala graczom na ćwiczenie logicznego i strategicznego myślenia. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, kupują domy i hotele oraz starają się zgromadzić jak największy majątek. To, czy ktoś osiągnie sukces

Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym. Zestaw
  • -40%
  • -40%

Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym. Zestaw

42,00 zł Cena podstawowa 70,00 zł -40% Cena

Zestaw Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym został przygotowany dla dzieci od pierwszego tygodnia do piątego miesiąca życia (mowa o dzieciach rozwijających się prawidłowo), a także dla wcześniaków i dzieci z deficytami rozwojowymi od pierwszego tygodnia do pierwszego roku życia.

Słówkomania. Gra edukacyjna
  • -10%
  • -10%

Słówkomania. Gra edukacyjna

38,70 zł Cena podstawowa 43,00 zł -10% Cena

Gra edukacyjna Słówkomania, została przemyślana w ten sposób, aby poprzez zabawę i w miłej atmosferze, poćwiczyć prawidłową pisownię, aby nabyć sprawności językowej.