Promocje

Nie da się ukryć, że małe dzieci poznają świat bardzo ożywczo i w zawrotnym tempie. Jest to oczywiście cecha ich prawidłowego rozwoju, aczkolwiek czasem ciężko jest za nimi nadążyć, zwłaszcza w kwestii fascynacji zabawkami, które szybko potrafią się znudzić.

Jakie produkty można znaleźć w promocyjnych cenach w sklepie Liger?

Dlatego też w sklepie Liger mogą Państwo znaleźć poszczególne zabawki sensoryczne, gry edukacyjne, pomoce logopedyczne, a nawet produkty do ćwiczeń takie jak piłki gimnastyczne w atrakcyjnie promocyjnych cenach. Dzięki naszym produktom zapewnisz swojemu dziecku różnorodną i rozwojową zabawę.

Zabawki te oprócz dawania radości dzieciom są także stworzone po to, by odpowiednio wpływać na rozwój ich zmysłów, pamięci i koordynacji, dlatego tym bardziej ich zakup w niżej cenie jest świetną okazją, by zadbać o prawidłowe dorastanie maluchów. Ponadto nasze produkty również wykorzystywane są w ośrodkach edukacyjnych i terapeutycznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, które mają na celu nie tylko bawić, ale także pomagać w terapii zaburzeń integracji sensorycznej, rozwoju motoryki małej.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Biznes po polsku - karty. Gra strategiczna
 • -10%
 • -10%

Biznes po polsku - karty. Gra strategiczna

33,30 zł Cena podstawowa 37,00 zł -10% Cena

Prezentowana gra to znana, lubiana, ekscytująca i emocjonująca gra Biznes, która występuje tutaj w wersji podróżnej. Gra uczy strategicznego i kreatywnego myślenia oraz zręcznego operowania swoim kapitałem. Zwycięzcą może zostać ten, kto zastosuje wobec przeciwników odpowiednią taktykę i komu dopisze odrobina szczęścia.

Na ryby. Łowienie ryb w stawie. Gra edukacyjna
 • -10%
 • -10%

Na ryby. Łowienie ryb w stawie. Gra edukacyjna

19,80 zł Cena podstawowa 22,00 zł -10% Cena

Gra towarzyska Na ryby to doskonała zabawa dla najmłodszych, która uczy między innymi odejmowania w zakresie małych liczb, odnajdywania pozycji pion-poziom na planszy, zachowania się według ogólnie przyjętych zasad fair-play, a także powściągania emocji.

Polski Biznes. Strategiczna gra planszowa
 • -10%
 • -10%

Polski Biznes. Strategiczna gra planszowa

50,31 zł Cena podstawowa 55,90 zł -10% Cena

Strategiczna gra planszowa - Polski Biznes pozwala graczom na ćwiczenie logicznego i strategicznego myślenia. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, kupują domy i hotele oraz starają się zgromadzić jak największy majątek. To, czy ktoś osiągnie sukces

Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym. Zestaw
 • -15%
 • -15%

Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym. Zestaw

50,15 zł Cena podstawowa 59,00 zł -15% Cena

Zestaw Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym został przygotowany dla dzieci od pierwszego tygodnia do piątego miesiąca życia (mowa o dzieciach rozwijających się prawidłowo), a także dla wcześniaków i dzieci z deficytami rozwojowymi od pierwszego tygodnia do pierwszego roku życia.

Słówkomania. Gra edukacyjna
 • -10%
 • -10%

Słówkomania. Gra edukacyjna

38,70 zł Cena podstawowa 43,00 zł -10% Cena

Gra edukacyjna Słówkomania, została przemyślana w ten sposób, aby poprzez zabawę i w miłej atmosferze, poćwiczyć prawidłową pisownię, aby nabyć sprawności językowej.

Tygrys z patyczkami -gra zręcznościowa
 • -20%
 • -20%

Tygrys z patyczkami - gra zręcznościowa

9,60 zł Cena podstawowa 12,00 zł -20% Cena

Gra zręcznościowa, w której grającemu towarzyszy psotny tygrys. Dzięki wykorzystaniu tej pomocy można ćwiczyć nie tylko zdolności manualne, ale również koncentrację uwagi.

Wibrator logopedyczny Jiggler (Aligator)
 • -20%
 • -20%
 • Produkt tymczasowo niedostępny

Wibrator logopedyczny Jiggler (Aligator)

96,00 zł Cena podstawowa 120,00 zł -20% Cena

Wibrator logopedyczny przeznaczony do masażu zewnątrzustnego postacią Aligatora oraz do stosowania ze szpatułkami. Wystarczy odkręcić głowę słonika, zastąpić ją nakładką i zamocować dowolną szpatułkę. Jest doskonałą alternatywą dla Rerka.