Promocje

Nie da się ukryć, że małe dzieci poznają świat bardzo ożywczo i w zawrotnym tempie. Jest to oczywiście cecha ich prawidłowego rozwoju, aczkolwiek czasem ciężko jest za nimi nadążyć, zwłaszcza w kwestii fascynacji zabawkami, które szybko potrafią się znudzić.

Jakie produkty można znaleźć w promocyjnych cenach w sklepie Liger?

Dlatego też w sklepie Liger mogą Państwo znaleźć poszczególne zabawki sensoryczne, gry edukacyjne, pomoce logopedyczne, a nawet produkty do ćwiczeń takie jak piłki gimnastyczne w atrakcyjnie promocyjnych cenach. Dzięki naszym produktom zapewnisz swojemu dziecku różnorodną i rozwojową zabawę.

Zabawki te oprócz dawania radości dzieciom są także stworzone po to, by odpowiednio wpływać na rozwój ich zmysłów, pamięci i koordynacji, dlatego tym bardziej ich zakup w niżej cenie jest świetną okazją, by zadbać o prawidłowe dorastanie maluchów. Ponadto nasze produkty również wykorzystywane są w ośrodkach edukacyjnych i terapeutycznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, które mają na celu nie tylko bawić, ale także pomagać w terapii zaburzeń integracji sensorycznej, rozwoju motoryki małej.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Gra logopedyczna - Mówię poprawnie
  • -10%
  • -10%

Gra logopedyczna - Mówię poprawnie

29,70 zł Cena podstawowa 33,00 zł -10% Cena

Mówię poprawnie to gra logopedyczna mająca na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, w zakresie poprawnego wymawiania głosek z szeregu syczącego (s, z, c, dz), ciszącego (ś, ź, ć, dź) oraz szumiącego (sz, ż, cz, dż), a także poszerzania słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej.

Mega kostka manipulacyjna z zapięciami. Pomoc sensoryczna
  • -15%
  • -15%

Mega kostka manipulacyjna z zapięciami. Pomoc sensoryczna

177,65 zł Cena podstawowa 209,00 zł -15% Cena

Duża kostka manipulacyjna to świetna zabawka rozwijająca umiejętności motoryczne oraz logiczne myślenie. Pomoc zachęca do kreatywnej zabawy. Kostka gwarantuje wiele godzin ciekawej zabawy dzięki temu, że każde zwierzątko zostało wykonane z kilku warstw. Całość zachęca dziecko do odkrywania jej tajemnic.

Polski Biznes. Strategiczna gra planszowa
  • -10%
  • -10%

Polski Biznes. Strategiczna gra planszowa

50,31 zł Cena podstawowa 55,90 zł -10% Cena

Strategiczna gra planszowa - Polski Biznes pozwala graczom na ćwiczenie logicznego i strategicznego myślenia. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, kupują domy i hotele oraz starają się zgromadzić jak największy majątek. To, czy ktoś osiągnie sukces

Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym. Zestaw
  • -40%
  • -40%

Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym. Zestaw

42,00 zł Cena podstawowa 70,00 zł -40% Cena

Zestaw Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym został przygotowany dla dzieci od pierwszego tygodnia do piątego miesiąca życia (mowa o dzieciach rozwijających się prawidłowo), a także dla wcześniaków i dzieci z deficytami rozwojowymi od pierwszego tygodnia do pierwszego roku życia.

Słówkomania. Gra edukacyjna
  • -10%
  • -10%

Słówkomania. Gra edukacyjna

38,70 zł Cena podstawowa 43,00 zł -10% Cena

Gra edukacyjna Słówkomania, została przemyślana w ten sposób, aby poprzez zabawę i w miłej atmosferze, poćwiczyć prawidłową pisownię, aby nabyć sprawności językowej.