Materace piankowe do rehabilitacji

Nasze materace do rehabilitacji skierowane są dla dzieci. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że z chęcią są wykorzystywane zarówno w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych, w szkołach, jak i po prostu w domach. Dostępne w naszym sklepie internetowym materace piankowe składane nie zajmują dużo miejsca i można kupić je w wersji miękkiej oraz twardej w zależności od potrzeb. Możesz też wybrać odpowiedni rozmiar, kształt czy nawet kolor materaca do rehabilitacji, a następnie dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym.

Miękkie czy twarde materace do rehabilitacji dzieci?

Oferujemy materace terapeutyczne, które posiadają twardą lub też miękką piankę. Modele twarde zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gęstość pianki zwiększała efektywność ćwiczeń rehabilitacyjnych. Twarda pianka rebond świetnie sprawdza się przy wszelkiego typu ćwiczeniach rehabilitacyjnych, w salach gimnastycznych i przy spersonalizowanych terapiach. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń. Warto zwrócić też uwagę na wielkość materacy, którą należy dostosować do potrzeb. Dlatego w trakcie terapii najczęściej zaleca się stawiać właśnie na tego typu składany materac do terapii. Alternatywą są też modele miękkie, które są bardziej sprężyste, ale też odporne na ścieranie. Tego typu materace składane piankowe również doskonale podniosą jakość ćwiczeń.

Ciekawą opcją oprócz różnej wielkości materaców piankowych twardych lub miękkich są zestawy, zawierające do tego skrzynię, która świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń. Do oferty dodaliśmy także maty do rolowania. To świetne rozwiązanie w trakcie rehabilitacji kręgosłupa. Nie zapomnij też, że możesz u nas zakupić materace składane do rehabilitacji w zestawach po kilka sztuk, co jeszcze bardziej Ci się opłaca!

Piankowe materace składane – zastosowanie

Dostępne tutaj materaca do rehabilitacji dla dzieci można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Z jednej strony to niezbędne wyposażenie podczas rehabilitacji i różnego rodzaju terapii. Z naszych materaców piankowych składanych korzystają fizjoterapeuci i inni specjaliści. Często można znaleźć je także w salach gimnastycznych w szkołach. Jednak to nie wszystko, gdyż materace składane piankowe wykorzystywane są z powodzeniem także jako miejsce zabaw dzieci. Stanie się też znakomitym zabezpieczeniem podczas nauki chodzenia.

Sam zdecyduj, jak wykorzystasz składany materac do terapii. Przejrzyj nasz asortyment i już teraz zakup model, który spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź też kształtki rehabilitacyjne dla dzieci dostępne w naszej ofercie.

Aktywne filtry

Materac 2x składany miękki 160/60/5 cm
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Materac pojedynczy miękki 180/60/5 cm

350,00 zł Cena

Materac ze standardowej pianki o podwyższonej gęstości - charakteryzuje się zwiększoną sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń.