Materace piankowe do rehabilitacji

Nasze materace do rehabilitacji skierowane są dla dzieci. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że z chęcią wykorzystywane są zarówno w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych, w szkołach, jak i w domach.

Dostępne w naszym sklepie internetowym materace piankowe składane nie zajmują dużo miejsca.

Materace rehabilitacyjne w sklepie Liger

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości materace piankowe niezbędne przy wykonywaniu wielu ćwiczeń, a także w trakcie intensywnej rehabilitacji. Dzięki ich właściwościom mogą być stosowane nie tylko w specjalistycznych gabinetach, ale także w szkołach. Doskonale nadają się również do użytku domowego.

Materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych - czym kierować się przy wyborze?

Dobrej jakości materac rehabilitacyjny musi być przede wszystkim wytrzymały, aby był w stanie bez problemu posłużyć przez długi czas. Powinien więc być wykonany z trwałych materiałów. Warto postawić także na modele składane, które zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu zmieszczą się np. w niedużym magazynie.

Materace rehabilitacyjne dla dzieci

Oferujemy materace terapeutyczne, które posiadają twardą lub też miękką piankę. Modele twarde zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gęstość pianki zwiększała efektywność ćwiczeń rehabilitacyjnych. Twarda pianka rebond świetnie sprawdza się przy wszelkiego typu ćwiczeniach rehabilitacyjnych, w salach gimnastycznych i przy spersonalizowanych terapiach. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń. Warto zwrócić też uwagę na wielkość materacy, którą należy dostosować do indywidualnych potrzeb.

Ze względu na potrzeby placówek rehabilitacyjnych w sklepie Liger mogą Państwo również znaleźć zestawy z materacami piankowymi zawierające do tego skrzynię, która świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń. Do oferty dodaliśmy także maty do rolowania. To świetne rozwiązanie w trakcie rehabilitacji kręgosłupa. Nie zapomnij też, że możesz u nas zakupić materace składane do rehabilitacji w zestawach po kilka sztuk, co jeszcze bardziej Ci się opłaca!

Miękkie i twarde materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych dla dzieci

Dostępne tutaj materaca do rehabilitacji dla dzieci można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Z jednej strony to niezbędne wyposażenie podczas rehabilitacji i różnego rodzaju terapii. Z naszych materaców piankowych składanych korzystają fizjoterapeuci i inni specjaliści. Często można znaleźć je także w salach gimnastycznych w szkołach. Jednak to nie wszystko, gdyż materace składane piankowe wykorzystywane są z powodzeniem także jako miejsce zabaw dzieci. Stanie się też znakomitym zabezpieczeniem podczas nauki chodzenia.

Piankowe materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych– zastosowanie

Materace do rehabilitacji dla dzieci można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim są one niezbędnym wyposażeniem podczas rehabilitacji i różnego rodzaju terapii. Z materaców piankowych dostępnych w sklepie Liger korzystają fizjoterapeuci i inni specjaliści. Często można znaleźć je również w salach gimnastycznych w szkołach. Jednak to nie wszystko, gdyż materace składane piankowe wykorzystywane są z powodzeniem także jako miejsce zabaw dzieci. Stanie się też znakomitym zabezpieczeniem podczas nauki chodzenia.

Sam zdecyduj, jak wykorzystasz składany materac do terapii. Przejrzyj nasz asortyment i już teraz zakup model, który spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź też kształtki piankowe.

Wybierz niezawodne materace rehabilitacyjne ze sklepu Liger

Nasza oferta materacy obejmuje wyłącznie sprawdzone modele, które cechują się niezawodnością oraz najwyższą jakością. Są nie tylko funkcjonalne, ale także higieniczne. Ich zewnętrzna powierzchnia nadaje się do szybkiego i bezproblemowego czyszczenia. Dzięki temu po każdym użyciu można je bezpiecznie wyczyścić oraz zdezynfekować, aby były gotowe do ponownego zastosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy wykonanych z wysokiej jakości miękkiej oraz twardej pianki. W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą oraz poradą. Zachęcamy do kontaktu oraz składania zamówień w naszym sklepie internetowym.

Sprawdź też kształtki rehabilitacyjne dla dzieci, suchy basen z piłeczkami, a także sprzęt do integracji sensorycznej.

Aktywne filtry

Mata do ćwiczeń

Mata do ćwiczeń, karimata EVA

45,00 zł Cena

Mata do ćwiczeń sprawdzi się podczas rehabilitacji, ćwiczeń korekcyjnych oraz innych aktywności sportowych, które z jej udziałem mogą odbywać się zarówno w salach i gabinetach terapeutycznych, jak i na świeżym powietrzu.

Klocki Mini Waffle

Klocki Mini Waffle 300 szt.

174,00 zł Cena

Klocki Mini Waffle 300 elementów to znakomita propozycja do twórczej i kreatywnej zabawy dla całej grupy przedszkolnej. Mini Waffle są uwielbiane przez dzieci. Świetnie rozwijają sprawność motoryczną, a jeszcze lepiej wyobraźnię i logiczne myślenie.

Materac 2x składany miękki 160/60/5 cm
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Materac pojedynczy miękki 200/60/5 cm

385,00 zł Cena

Materac ze standardowej pianki o podwyższonej gęstości - charakteryzuje się zwiększoną sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń.

Materac 2x składany miękki 160/60/5 cm
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Materac pojedynczy miękki 200/60/10 cm

485,00 zł Cena

Materac ze standardowej pianki o podwyższonej gęstości - charakteryzuje się zwiększoną sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń.

Materac 2x składany miękki 160/60/5 cm
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Materac pojedynczy miękki 180/60/5 cm

350,00 zł Cena

Materac ze standardowej pianki o podwyższonej gęstości - charakteryzuje się zwiększoną sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń.