Sala doświadczalna świata

Sala Doświadczania Świata to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie wyposażone w różnego rodzaju urządzenia stymulujące rozwój zmysłów – wzroku, węchu, dotyku, słuchu i smaku. Głównym celem organizowania takich sal jest stwarzanie możliwości odbierania nowych bodźców, wzbogacanie doświadczeń oraz miłe spędzanie czasu w relaksującej atmosferze.

Projektory

Aby pokazać dzieciom kosmos lub zbliżenia z mikroskopu, warto wykorzystać projektory. Dzięki temu maluchy będą mogły dotykać wyświetlonych rzeczy na ścianach i meblach, przez co będą bardziej zainteresowane. Równie ciekawy może okazać się efekt płynącej wody, zwłaszcza w sześciu kolorach: pomarańczowym, zielonym, niebieskim, żółtym, purpurowym oraz białym. Laser generujący nocne niebo, również będzie ciekawym i jednocześnie kojącym doznaniem. Tworzy on tysiące gwiazd z chmurkami lub bez nich. Można go w pełni regulować i dostosować do potrzeb. Istnieją bowiem dwa sposoby wyświetlania niezwykłego kosmicznego otoczenia. Pierwszy: pokaz wzbogacony przesuwającymi się po niebie chmurami lub drugi: podziwianie gwiazdy bez udziału chmur.

Aktywne filtry

Projektor AURA

Projektor AURA LED

1 485,00 zł Cena

Projektor AURA jest projektorem o średniej mocy. Można nim sterować zdalnie przez WiFi za pomocą aplikacji na IOS lub Android.