Akcesoria do animacji

Animacje odgrywają istotną rolę w życiu dziecka. Ich celem jest stymulowanie ich kreatywności i zachęcanie do podejmowania inicjatywy. Zabawy z animatorem mają za zadanie rozbudzić inteligencję dziecka i odkryć, w czym tkwi jego największy potencjał.

W sklepie Liger znajdują się różnego rodzaju akcesoria do animacji przeznaczone do zabawy, jak i terapii. Dzięki animacjom można uatrakcyjnić zajęcia prowadzone dla dzieci.

Jaką rolę pełnią zabawki i akcesoria animacyjne w rozwoju dziecka?

To właśnie dzięki animacjom dziecko odkrywa siebie w nieskrępowany sposób, pozbywając się przy tym nieśmiałości. Dobry animator potrafi sprawić, że każde dziecko czuje się ważne, a zatem docenione i potrzebne. Nie jest jednak konieczne wynajmowanie animatora, by dobrze się bawić. Zabawki animacyjne, dostępne w Liger, mogą pomóc Ci w stworzeniu bajkowego świata we własnym domu lub w klasie.

Zastosowanie zabawek animacyjnych

Mówi się, że aby dziecko dobrze się bawiło na różnego rodzaju przyjęciach, konieczny jest animator. Tymczasem łatwo dostępne zabawki animacyjne mogą sprawić, że dziecko samo stanie się animatorem. Pozwól maluchom na przewodzenie w zabawie, ustalanie zasad i puszczenie wodzów fantazji. Mają nieograniczoną wyobraźnię, dzięki czemu być może i Ty będziesz się dobrze bawić.

Akcesoria dla animatorów - najciekawsze propozycje

Polecamy chusty i tunele animacyjne, z pomocą których zapewnisz dzieciom długie godziny na zabawie przy podrzucaniu piłeczek, trafianiu do celu, przebieganiu pod chustą i wielu innych. Udostępniamy również woreczki sensoryczne, ilustrujące różne rodzaje emocji, pomagając maluchom w określaniu ich i w radzeniu sobie z nimi.

Akcesoria i zabawki animacyjne w Sklepie Liger

Stawiamy na sprawdzone akcesoria do pracy z dziećmi, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie wyobraźnię, miło spędzi czas, a przede wszystkim zyska okazję do integracji ze swoimi rówieśnikami przy dobrej zabawie. Nasze akcesoria sprawiają, że animacja dla dzieci nie będzie tylko pustym zajęciem dla dziecka, by nie przeszkadzało starszym w odpoczynku lub w zabawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem zabawek i akcesoriów animacyjnych!

Zobacz również: zabawki sensoryczne oraz wyposażenie do przedszkoli i sal zabaw

Aktywne filtry

Mata twister sensoryczny

Mata Twister sensoryczny - zestaw

439,00 zł Cena

Gra sensoryczna Twister to pomoc terapeutyczna służąca do zabawy i ćwiczeń, pomaga w odwrażliwianiu poszczególnych stref ciała. Jest to pomoc szczególnie przydatna podczas terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz wszelkimi innymi dysfunkcjami rozwojowymi.

Mata emocje

Mata animacyjna. Gra Emocje 100 cm

169,00 zł Cena

Mata animacyjna Emocje to świetna propozycja do wspólnych gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Obrazki przedstawione na poszczególnych polach maty, zachęcają uczestników gry do rozmów na temat ich uczuć i stanów emocjonalnych. Gra znakomicie sprawdzi się także podczas terapii psychologicznej.

Tunel do przeciskania Gąsienica

Tunel do przeciskania Gąsienica (duży)

135,00 zł Cena

Tunel do przeciskania Gąsienica z powodzeniem może być wykorzystywany, jako pomoc do terapii integracji sensorycznej. Przeciskanie się przez niego aktywizuje układ przedsionkowy i propriocepcję., a także sprzyja doskonałej zabawie.

Woreczki sensoryczne
  • -30%
  • -30%

Woreczki sensoryczne 10 szt. - pomoc gimnastyczna i terapeutyczna

147,00 zł Cena podstawowa 210,00 zł -30% Cena

Woreczki sensoryczne to bardzo ciekawa pomoc terapeutyczna i gimnastyczna przeznaczona do zajęć z integracji sensorycznej, w czasie zabaw animacyjnych, ćwiczeń gimnastycznych oraz zajęć korekcyjno-ruchowych. Barwne woreczki sensoryczne pozwalają urozmaicić wiele zabaw wśród dzieci o różnych potrzebach.

Poduszki - siedziska emocje (zestaw 6 szt. ekoskóra)
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Poduszki - siedziska emocje (zestaw 6 szt. eko skóra)

245,00 zł Cena

Poduszki emocje mają szerokie zastosowanie w pracy terapeutycznej oraz dydaktycznej. Mogą być wykorzystywane podczas zabaw z dziećmi, które mają problemy z wyrażaniem i nazywaniem własnych uczuć, dlatego stanowią ciekawą i przydatną pomoc w terapii psychologicznej.

Fluorescencyjna piłka balonowa Glow In The Dark Balloon Ball

Piłeczka rehabilitacyjna Jajko mocna (niebieska)

20,00 zł Cena

Piłeczka rehabilitacyjna Jajko to specjalistyczny gniotek do ćwiczeń i usprawniania dysfunkcji dłoni. Pozwala na regulację siły nacisku - występuje w trzech różnych wariantach: słaby, średni i mocny. Powoduje to możliwość odpowiedniego doboru siły indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta.

Poduszki emocje (zestaw 6 szt.)
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Poduszki emocje (zestaw 6 szt.)

210,00 zł Cena

Poduszki emocje mają szerokie zastosowanie w pracy terapeutycznej oraz dydaktycznej. Mogą być wykorzystywane podczas zabaw z dziećmi, które mają problemy z wyrażaniem i nazywaniem własnych uczuć, dlatego stanowią ciekawą i przydatną pomoc w terapii psychologicznej.

Animacyjna piłka balonowa XXL

Animacyjna piłka balonowa XXL

85,00 zł Cena

Piłka animacyjna XXL stanowi wspaniałą pomoc do zajęć i zabaw integracyjnych, animacyjnych, zajęć treningowych oraz do zabaw na świeżym powietrzu.

Poduszeczki fakturowe

Poduszeczki, woreczki sensoryczne mini - fakturowe

129,00 zł Cena

PODUSZECZKI FAKTUROWE są kolejną propozycją w dziale pomocy sensorycznych.

Doskonale sprawdzą się podczas prac stolikowych, w gabinecie terapeutycznym, czy w domu. Stworzone z myślą o nauce kolorów, rozwijaniu zmysłu dotyku, spostrzegawczości, nauce liczenia, chwytania, terapii ręki i wielu innych.

Chusta Kreatywna do malowania 3 m
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Chusta Kreatywna - do malowania 1,5 m

99,00 zł Cena

KREATYWNA CHUSTA ANIMACYJNA DO MALOWANIA
 
Unikalny produkt na rynku animacji oraz pedagogiki zabawy - Kreatywna Chusta Animacyjna AKSON do malowania.
Pozwala uczestnikom zabawy puścić wodze fantazji i zaprojektować oraz wykonać własnoręcznie wzory i zdobienia.