Terapia - Pamięć Sensoryczna. Trening pamięci i zmysłu dotyku

62,00 zł
Brutto

Terapia - Pamięć Sensoryczna to pomoc, która znajdzie swoje zastosowanie zarówno w terapii dzieci, jak i osób dorosłych. Gra zawiera 22 drewniane elementy o zróżnicowanych kształtach i wielkościach. Każdy klocek-element posiada swoją parę.

Ilość

Terapia - Pamięć Sensoryczna to pomoc, która znajdzie swoje zastosowanie zarówno w terapii dzieci, jak i osób dorosłych. Gra zawiera 22 drewniane elementy o zróżnicowanych kształtach i wielkościach. Każdy klocek-element posiada swoją parę. Zadaniem uczestników gry jest odnalezienie dwu takich samych kształtów ale bez udziału wzroku.

Gra Terapia - Pamięć Sensoryczna to rodzaj memo - gry, którą uwielbiają wszystkie pokolenia. Pomoc rozwija koncentrację, wyobraźnię, uczy cierpliwości i pozytywnie wpływa na kształtowanie motoryki małej.

Gra idealnie wkomponowuje się w program terapii u osób dorosłych, które utraciły funkcje w wyniku przebytej choroby uszkadzającej układ nerwowy. Drewniane elementy posiadają spore rozmiary, co ułatwia ich chwytanie zarówno przez osoby starsze, jak i dzieci, dzięki czemu mogą w nią grać wspólnie dziadkowie i wnuczęta. Dostarczy mnóstwa sensorycznych doznań i jednym, i drugim.

Gra posiada cztery warianty zabawy i pozwala na utrzymanie oraz pobudzenie sprawności intelektualnej.


Zawartość opakowania:

drewniane elementy o rożnych kształtach i rozmiarach - 24 szt., worek, instrukcja.

Polecamy w terapii osób dorosłych oraz do terapii i zabawy dla dzieci.

Specyficzne kody