Żywność do krojenia na rzepy w drewnianej skrzynce

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Tym razem proponujemy duży zestaw żywności do krojenia i zabawy. Krojenie elementów to świetna zabawa ćwicząca koordynację ręka-oko. Dziecko przykładając nożyk w przygotowany pomiędzy dwoma elementami otwór, musi pokonać opór, jaki stawia rzep. To sprawia, że ma się wrażenie jak w prawdziwym krojeniu. Dodatkowo zestaw będzie świetnym uzupełnieniem zabawy w odgrywanie ról. Sklep, kuchnia, restauracja wszystkie te zabawy będą z niego korzystać. Dzięki przemyślanemu doborowi elementów zestawu można bawić się nim zarówno w krojenie, jak i komponowanie kanapek i zestawów jedzenia. Możecie przygotować kanapki, które połączycie rzepem. Zabawa jedzeniem może również przyczynić się do nauki zdrowego jedzenia i wspomagania apetytu.

Zestaw zawiera:

  1. chlebek złożony z czterech elementach, świetny do krojenia
  2. udko z kurczaka
  3. ryba
  4. jajko
  5. cytryna
  6. chlebek w postaci trzech kanapek do krojenia lub komponowania kanapek
  7. elementy żywności do kanapek: plasterek pomidora, liść sałaty, plaster szynki, plaster kiełbasy, plasterek żółtego sera
  8. deska do krojenia
  9. bezpieczny drewniany nożyk
  10. skrzynkę drewnianą, w którą jest całość spakowana

Otrzymujecie naprawdę spory zestaw do zabawy. Warto również zwrócić uwagę na szczegóły wykończenia, jak chociażby nadruki na poszczególnych elementach czy rzep w żółtym kolorze w jajku imitujący żółtko. Niewątpliwą zaletą jest również skrzynka, którą wykorzystacie do przechowywania zestawu, ale również będzie można wykorzystać ją do zabawy np. w sklep.

Materiał: drewno

Wiek: 18m+

Wymiary skrzynki: 21 x 16 x 6cm

Długość elementów od 6 do 12cm, nożyk 17cm, deska 15 x 8,5cm

Deklaracja zgodności CE

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Żywność do krojenia na rzepy w drewnianej skrzynce

Żywność do krojenia na rzepy w drewnianej skrzynce

Tym razem proponujemy duży zestaw żywności do krojenia i zabawy. Krojenie elementów to świetna zabawa ćwicząca koordynację ręka-oko. 

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii