Łowienie rybek w stawie - mega gra zręcznościowa

Łowienie rybek w stawie - mega gra zręcznościowa

139,00 zł
Brutto

Łowienie rybek na wędkę to znakomita pomoc rozwijająca spostrzegawczość i refleks i precyzję. Umiejętności te w przyszłości będą potrzebne dziecku do operowania przy bardziej złożonych czynnościach, tj. pisanie, rysowanie. Ponadto gra daje terapeucie szereg innych możliwości. D

Ilość

Łowienie rybek na wędkę to znakomita pomoc rozwijająca spostrzegawczość, refleks i precyzję. Umiejętności te w przyszłości będą potrzebne dziecku do operowania przy bardziej złożonych czynnościach, tj. pisanie, rysowanie. Ponadto gra daje terapeucie szereg innych możliwości. Do rybek można doczepić np. sylaby czy wyrazy, które utrwala się podczas terapii logopedycznej. Gra przyczynia się także do poznawania i zapamiętywania cyfr.

Pomoc złap rybkę na wędkę ćwiczy także koordynacje oko-ręka i uczy zasad rywalizacji w grupie.

Mega zestaw łowienie rybek zawiera duże wędki, swoim wyglądem zbliżone do prawdziwych, posiadają drewniane kołowrotki, spławiki i sznureczki z magnetyczną końcówką, do której przyczepiają się rybki. Każda para rybek ma inny kolor i inną liczbę.

Uczestnik gry najpierw kręci kołem, a następnie łowi wybraną przez siebie rybkę. Wygrywa ten, kto złowi więcej rybek, więcej punktów lub zrobi to szybciej.

Zestaw zawiera:

- 2 wędki
- 10 rybek (5 par z każdego rodzaju)
- tarczę z ruchomą wskazówką
- torbę na złowione zdobycze

Wymiary:

- długość kija w wędce: 43cm
- rybki7 x 4cm
- opakowanie: 47 x 23 x6cm

Rekomendowany wiek: 3+

Gra jest bardzo ładnie i estetycznie wykonana, utrzymana jest w przyjemnej, żywej kolorystyce.

Polecamy w terapii logopedycznej oraz do kreatywnych zabaw w grupie.

Specyficzne kody

Podobne produkty