Kolorowanka, malowanka wodna - Na wsi
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Kolorowanka, malowanka wodna - Na wsi

25,00 zł
Brutto

Malowanka wodna to rodzaj innowacyjnej kolorowanki, znanej i uwielbianej przez dzieci. Kolorowanka Na wsi posiada 4 sztywne, twarde strony do "pokolorowania", a także pisak, do którego nalewa się wodę.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Malowanka wodna to rodzaj innowacyjnej kolorowanki, znanej i uwielbianej przez dzieci. Kolorowanka Na wsi posiada 4 sztywne, twarde strony do "pokolorowania", a także pisak, do którego nalewa się wodę. Dziecko przyciskając pisak, maluje poszczególne elementy na stronie. Po chwili wyłaniają się piękne obrazki przedstawiające zagrodę, jej mieszkańców oraz fragmenty przyrody.

Malowanie wodą niesie ze sobą mnóstwo korzyści: pozwala na ćwiczenie motoryki małej, wzmacnia uwagę i koncentracje dziecka, zapoznaje je z różnymi zwierzętami mieszkającymi na wsi, a przede wszystkim zapewnia mnóstwo świetnej zabawy. Atutem kolorowanki jest także to, że po kilku minutach obrazek wysycha i cała zabawę można rozpoczynać od początku.

Z kolorowanki mogą korzystać już nawet dzieci dwuletnie, gdyż nie ma obaw że rozleją wodę, czy pobrudzą ręce. Malowanka jest w pełni bezpieczna, a co istotne - może stać się ciekawą formą rozrywki także podczas podróży. Na odwrocie każdej karty znajdują się także rysunki, które należy odszukać na obrazku, np. 3 kaczuszki, 2 świnki, 5 drzew.

Zestaw zawiera:

- książeczkę z czterema obrazkami na kółeczkach, dzięki czemu strony się łatwo obracają
- specjalny magiczny pędzelek - wystarczy nalać wody do środka i gotowe do użycia

Obrazki do pokolorowania to:

- obora ze swoimi mieszkańcami
- krówka na pastwisku
- wiejskie podwórko z kurkami i kurnikiem
- koń na wybiegu

Wymiary:  25 x 15cm
Wiek: 3+ (wiek zalecany przez producenta)

Polecamy placówkom przedszkolnym oraz do zabawy w domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty