Klocki drewniane wzorki z sorterem 50 sztuk

Klocki drewniane naturalne 50 sztuk

27,00 zł
Brutto

Zestaw zawiera 50 sztuk klocków drewnianych, zamkniętych w praktycznym kartonowym opakowaniu.

Ilość

Klocki drewniane naturalne w sklepie Liger

Drewniane klocki są lubiane przez dzieci w każdym wieku. Lekka, ale jednocześnie prosta konstrukcja klocków sprawia, że pojedyncze elementy można bez problemu trzymać w małej dłoni i układać w dowolne konstrukcje

Poprawa motoryki małej u dzieci za pomocą drewnianych klocków, to jedna z najważniejszych kwestii, o jakie rodzice mogą zadbać. Podczas zabawy drewnianymi klockami, dziecko nie tylko się rozwija się, ale przede wszystkim – czerpie radość z tej czynności. Z powodzeniem można drewniane klocki wykorzystać jako sposób na wspólne spędzanie czasu. 

Naturalne klocki drewniane dla dzieci

W zestawie naturalnych, drewnianych klocków dostępnych w sklepie Liger, znajduje się 50 elementów o różnych kształtach. Wykonane z litego drewna, klocki to doskonały zamiennik ich plastikowych odpowiedników. 12 różnych kształtów i wielkości umożliwiają układanie klocków w różnego rodzaju konstrukcje i budowle, zapewniając tym samym najlepszą zabawę dla najmłodszych i ich opiekunów.

Zalety drewnianych klocków dla dzieci

Drewniane klocki to najlepszy wybór, jeśli jako rodzic lub opiekun szukasz trwałych i bezpiecznych zabawek, rozwijających motorykę oraz kreatywność u dziecka. Najważniejszą zaletą klocków dostępnych w sklepie Liger jest ich bezpieczeństwo – lite drewno jest pokryte bezpiecznymi farbami i olejami, dzięki czemu bez problemu mogą się nimi bawić nawet najmłodsze dzieci. Dodatkowo brak chemicznych warstw ochronnych sprawia, iż klocki są naturalne, bezpieczne dla środowiska oraz w pełni biodegradowalne. 

Do kolejnych zalet naturalnych klocków drewnianych zaliczamy:

  • trwałość i solidność
  • ponadczasowość, gdyż mogą się nimi bawić dzieci przez wiele pokoleń, 
  • uniwersalność – wiek dziecka nie odgrywa tutaj żadnej roli,
  • grupowa zabawa klockami uczy współpracy

Naturalne klocki drewniane - w trosce o rozwój dziecka

Pomimo swojej prostoty w konstrukcji i braku kolorowych elementów, drewniane klocki, wpływają na rozwój dziecka w wielu aspektach jego życia. Klocki wykonane z drewna zapewniają maluchom mnóstwo zabawy, ale także daje szansę na kreatywne tworzenie różnego rodzaju konstrukcji. 

W trakcie zabawy, dzieci mają także możliwość spędzenia czasu z bliskimi oraz rówieśnikami, a przy tym – szansę na naukę współpracy i wzajemnego szanowania swoich dokonań. W przypadku drewnianych klocków nie ma znaczenia, co zostanie z nich zbudowane – liczy się kreatywność i pomysłowość. 

Naturalne klocki drewniane w sklepie Liger - korzyści

Drewniane klocki dostępne w naszym sklepie są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Zestaw naturalnych klocków  posiada certyfikat CE, dzięki czemu rodzice zyskują pewność, iż powierzchnia klocków nie zawiera żadnych toksycznych substancji. 

Trwałość, bezpieczeństwo, a także wysoka jakość wykonania sprawiają, że oferowane przez nas klocki drewniane to zakup na wiele lat. Zabawki drewniane, oferowane przez nasz sklep Liger, mają na celu wesprzeć rozwój dzieci. Dlatego dbamy, aby dostarczać wyłącznie sprawdzone i bezpieczne produkty. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszych drewnianych pomocy Montessorii oraz gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci

Specyficzne kody

Podobne produkty