• Produkt tymczasowo niedostępny

Sensoryczny panel ścienny Gąsiennica. Duży panel ścienny dla dzieci

820,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Sensoryczny panel ścienny gąsienica składa się z pięciu odrębnych elementów. Każdy element składowy to drewniane koło o średnicy 44 cm i kryje przed użytkownikiem inne ciekawe atrakcje.

Funkcje poszczególnych składowych panelu są następujące:

1. Jako jedyna z części jest w kolorze pomarańczowym i posiada żółte czółka. Na panelu znajdziemy pętle motoryczną,  8 korali o różnych kształtach i kolorach. Nad pętlą znajduje się czerwony nosek, i para oczu.
2. Kolejna część gąsienicy to 4 obrotowe koła. Pod spodem, wewnątrz okręgu możemy znaleźć kolorowe kuleczki podzielone na 6 zbiorów.
3. Trzecia i zarazem środkowa część to nauka kolorów. Na panelu znajduje się drewniany okrąg z czterema wycięciami. W wycięciach zostały zamontowane kolorowe szkiełka w podstawowych barwach: niebieski, czerwony i żółty.
4. Na brzuchu gąsienicy znajduje się 5 drzwiczek, zamykanych i otwieranych na różne sposoby. Po otwarciu drzwiczek widzimy 5 różnych materiałów, każdy z nich o odmiennej strukturze.
5. Ostatni panel to zębatki,  obracając jedną możemy wprawić w ruch pozostałe, wszystko zależy od ułożenia

Kolejność montażu paneli może być dowolna, wedle własnych preferencji.

Całość wykonana z płyty mdf, drewna i metalu.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą kołków rozporowych i śrub montażowych, które znajdują się w zestawie ( 22 kołki oraz 22 śruby ).

Wiek: 18m+

Wymiary panelu: 187 x  76 x 12 cm. (Uwaga. Wymiary mogą się różnić, dzięki możliwości zamontowania paneli po skosie, lub wedle własnego uznania)

Wymiary opakowania: 46 x 46 x 30cm

Deklaracja zgodności CE

Specyficzne kody

Podobne produkty