Klocki edukacyjne

Klocki Mini Waffle Edu 500 szt.

342,00 zł
Brutto

Klocki Mini Waffle Edu pozwalają na kształtowanie i rozwijanie sprawności w obrębie motoryki małej, wpływają na rozwój wyobraźni, a także pozwalają na układanie i tworzenie szeregów i sekwencji, co niesie ze sobą wymiar edukacyjny.

Ilość

Zestaw klocków Mini Waffle Edu to propozycja, która szczególnie sprawdzi się w gabinetach terapeutycznych, logopedycznych, a także w grupach przedszkolnych. Klocki te zapewniają wszechstronny rozwój, wpływają także na rozwój lewej półkuli mózgu, wpływają korzystnie na utrwalanie nawyku linearnego wykonywania zadań, co jest niezwykle ważne w procesie nauki mowy, a także czytania. Klocki Edu oprócz tego. że rozwijają wyobraźnię, to kształtują też myślenie analityczne, logiczne i analizę i syntezę wzrokową.

Nauczyciel, terapeuta czy rodzic, może tak pokierować zabawą z wykorzystaniem klocków Edu, że będzie mógł poćwiczyć zadania dotyczące budowania i uzupełniania sekwencji, a także naśladowania oraz tworzenia szeregów. Klocki sprawdzą się również w gabinecie logopedycznym, w którym uatrakcyjnią terapię opóźnionego rozwoju mowy.

Zestaw zawiera 500 klocków oraz 28 Kart Edukacyjnych.

Co zyskujemy dzięki klockom Mini Waffle?

- rozwój kreatywności i dziecięcej wyobraźni,
- w 100% bezpieczną zabawę przez wiele godzin,
- rozwój poprzez zabawę.

Produkt polski. Klocki można czyścić w zmywarce i pralce w odpowiednim woreczku w temp. 30 stopni.

Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 24 miesiąca.

Klocki Mini Waffle Edu polecamy do twórczych i kreatywnych zabaw oraz do terapii.

Specyficzne kody

Podobne produkty