Zestaw klocków Mini Waffle

Klocki Mini Waffle Konstruktor 300 szt.

175,00 zł
Brutto

Klocki Mini Waffle Konstruktor to zestaw składający się z 300 elementów. Taka ilość klocków, pozwala na zbudowanie fascynujących konstrukcji. Wykorzystując pokłady własnej wyobraźni, maluch może zbudować niesamowite budowle i usprawnić dzięki temu pracę swoich rąk.

Ilość

Klocków Zestaw Mini Waffle Konstruktor 300 to fascynująca i kreatywna zabawa dla maluchów ale i ich rodziców. Składanie i budowanie konstrukcji rozwija dziecięcą wyobraźnię i sprawia, że dzieci mogą spędzić konstruktywnie czas wspólnie z rodzicami. Zabawa klockami uaktywnia u dzieci pomysłowość i ćwiczy precyzję oraz skupienie na zadaniu. Budowanie z klocków znakomicie rozwija motorykę małą, a klocki są po prostu uwielbiane przez małych konstruktorów.

W zestawie znajdziemy 10 zupełnie nowych elementów, dających jeszcze więcej możliwości konstrukcyjnych. Do zestawu dołączona jest także instrukcja, dzięki której maluch ma możliwość zyskania dodatkowych inspiracji do tworzenia.

Co zyskujemy dzięki klockom Mini Waffle?

- rozwój kreatywności i dziecięcej wyobraźni,
- w 100% bezpieczną zabawę przez wiele godzin,
- rozwój poprzez zabawę.

Klocki wykonane są z miłego w dotyku materiału, dostarczają dodatkowych wrażeń sensorycznych. Ich kształt jest dostosowany do małych dziecięcych dłoni, zaś zastosowane barwy są miłe dla oka i dodatkowo zachęcają do zabawy. Zestaw Konstruktor to aż 300 elementów, w tym 10 zupełnie nowych.

Produkt polski. Klocki można czyścić w zmywarce i pralce w odpowiednim woreczku w temp. 30 stopni.

Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 36 miesiąca.

Specyficzne kody

Podobne produkty