Panele świecące

Panele świecące w ciemności

229,00 zł
Brutto

Panele świecące w ciemności to doskonałe uzupełnienie sali doświadczania świata. Dzięki świecącej, wirującej cieczy znajdującej się wewnątrz panelów, dziecko dostarcza sobie ciekawych doznań sensorycznych. Pomoc ta wycisza, uczy koncentracji i pozwala na skupienie uwagi.

Ilość

Panele świecące w ciemności to pomoc sensoryczna, którą z powodzeniem można wykorzystywać w gabinetach terapeutycznych oraz jako wyposażenie sali doświadczania świata. Panele posiadają uchwyty - niezwykle wygodne i dostosowane do niewielkich dziecięcych rączek, wykonane są z drewna kauczukowego. Wewnątrz ramki wmontowane zostały świecące w ciemności panele, które stanowią najważniejszy element tej pomocy. Aby uzyskać niezwykły efekt świecenia, panele należy pozostawić w jasnym świetle, by później po przeniesieniu ich do magicznej jaskini sensorycznej, uzyskać pożądany efekt świecenia żywymi kolorami - niebieskim, zielonym i pomarańczowym. Ciekawy efekt terapeutyczny można uzyskać po obróceniu panelu, wówczas zaobserwować można przelewającą się, gęstą i kolorową ciecz. Po wystawieniu panelu na działanie światła słonecznego na 15 min, uzyskamy efekt świecącego panelu przez 5-6 godzin.

Panele świecące w ciemności stanowią niezawodny element wyposażenia sali doświadczania świata, absorbują uwagę, pozwalają na skupienie się, wyciszenie i poprawę koncentracji.

Rozmiar: 185 x 120 x 20 mm (okrągły panel o średnicy 80 mm) x 3szt

Rekomendowany wiek: od 12 miesiąca

Specyficzne kody