Klocki mini waffle Koła

Klocki Mini Waffle Koła Konstrukcyjne 200 szt.

240,00 zł
Brutto

Klocki konstrukcyjne Mini Waffle Koła pozwalają na tworzenie przestrzennych brył i budowli, a w połączeniu z klockami z zestawów Mini Waffle - na naprawdę niesamowite konstrukcje. Klocki są uwielbiane przez dzieci. Zapewniają dzieciom i dorosłym wielogodzinną formę zabawy, rozrywki, a także nauki. Idealnie wkomponowują się w dziecięce dłonie, są intuicyjnie zaprojektowane, zaś kolorystyka dodatkowo składnia do zabawy i tworzenia własnych budowli.

Ilość

Klocki konstrukcyjne Mini Waffle Koła to połączenie zabawy, rozrywki i edukacji. Klocki Mini Waffle są ulubioną formą rozrywki dla dzieci i rodziców. Dodatkowo zestaw konstrukcyjny Koła, umożliwia tworzenie przeróżnych budowli i kształtów wg dołączonej do zestawu instrukcji. Klocki znajdujące się w zestawie, dają także szerokie możliwości konstrukcyjne, ponieważ pozwalają na stworzenie dowolnych, wymyślonych przez dziecko form 3D.

Dodatkowe walory edukacyjne uzyskamy dzięki zadaniom matematycznym zaproponowanym w książeczce z inspiracjami, w której znajdziemy sugestie, w jaki sposób trenować logiczne myślenie i liczenie.

Klocki Mini Koła są kompatybilne ze wszystkimi klockami z serii Mini Waffle. Dzięki mozliwośći łączenia z pozostałymi klockami, dziecko zyskuje nowe możliwości zabawy i tworzenia różnorodnych struktur.

W skład zestawu klocków konstrukcyjnych Koła, wchodzi 200 elementów w 10 kolorach.

Klocki Mini Waffle Koła zostały zaprojektowane i przemyślane tak, by były jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla dziecka, by idealnie pasowały do małych, dziecięcych rączek. Są wykonane z niezwykle miłego, elastycznego a jednocześnie trwałego materiału, dostarczając jednocześnie przyjemnych wrażeń dotykowych. Kolorystyka klocków jest stonowana, łagodna i przyjemna dla oka.

Tworzenie różnorodnych konstrukcji z klocków Mini Waffle niezwykle rozwija dziecięcą wyobraźnię i kreatywność oraz samodzielność myślenia. Dzięki zabawie klockami, dziecko usprawnia czynności związane z motoryką małą, doskonali ruchy precyzyjne palców, ćwiczy koordynację oko-ręka oraz trenuje u siebie cierpliwość.

W zestawie znajdziemy aż 200 klocków w 10 pięknych kolorach. Dodatkowo zyskamy rozwój takich umiejętności, jak:

- nauka liczenia dzięki specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym,
- nauka poprzez zabawę,
- usprawnienie czynności manipulacyjnych i możliwość konstruowania kształtów 3D.

Klocki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Posiadają innowacyjne kształty. Same klocki, a także ich opakowania, wytworzone zostały z materiałów odnawialnych w recyklingu.

Klocki można czyścić w zmywarce i pralce w odpowiednim woreczku w temp. 30 stopni.

Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 24 miesiąca.

Specyficzne kody