Mistrz słowa. Gra słowna

Mistrz słowa. Gra słowna

55,00 zł
Brutto

Mistrz słowa to pasjonująca gra słowna dla 2-10 graczy. W trakcie swojej kolejki każdy z graczy stara się jak najszybciej ułożyć słowo z liter znajdujących się na wyrzuconych z kubka kostkach.

Ilość

Mistrz słowa to pasjonująca gra słowna dla 2-10 graczy. W trakcie swojej kolejki każdy z graczy stara się jak najszybciej ułożyć słowo z liter znajdujących się na wyrzuconych z kubka kostkach. Czas na to przeznaczony odmierzany jest przez klepsydrę. Po ułożeniu słowa określa się jego wartość punktową (wg podanej w instrukcji skali) i wpisuje do rubryki gracza w załączonym do gry notesie. Zwycięża ten, kto zdobędzie najszybciej ustaloną wcześniej ilość punktów.

Gra Mistrz słowa jest niezwykle emocjonująca, mobilizuje jej uczestników do myślenia i wzmożonej koncentracji. Bardzo ważne jest, to że z każdą nowa rozgrywką, gracze poszerzają swoje kompetencje językowe, wzbogacają słownictwo i utrwalają zasady poprawnej pisowni. Gra więc będzie znakomitym narzędziem do pracy terapeutycznej z osobami po różnych incydentach neurologicznych, które cierpią na afazję, czy też do ćwiczeń z zakresu języka polskiego dla starszych klas szkoły podstawowej.

Zawartość opakowania:

- 10 kostek,
- klepsydra,
- notes,
- długopis,
- kubek,
- worek,
- instrukcja.

Polecamy, jako pomoc utrwalającą poprawną pisownię wyrazów oraz do terapii osób dorosłych.

Specyficzne kody

Podobne produkty