Cztery do wygranej. Gra logiczna

70,00 zł
Brutto

Gra logiczna Cztery do wygranej polega na odpowiednim ułożeniu 25 kości, które występują w pięciu kolorach. Ułożenie kości może odbywać się zgodnie z instrukcją lub losowo.

Ilość

Gra logiczna Cztery do wygranej polega na odpowiednim ułożeniu 25 kości, które występują w pięciu kolorach. Ułożenie kości może odbywać się zgodnie z instrukcją lub losowo. Każdy z graczy wybiera kolor swoich kości. Każdy uczestnik gry ma za zadanie ułożyć cztery kości w swoim kolorze w linii prostej, wzdłuż, w poprzek lub po przekątnej. Ważne jest także ułożenie kości w kwadracie obok siebie. Ruchy należy wykonywać zamieniając miejscami swoje kości z kośćmi w innym kolorze. Należy jednak pamiętać, że nie wolno przestawiać kości przeciwnika.

Gra posiada trzy warianty gry.

Zalety gry:
- intelektualna rozrywka
- rozwija spostrzegawczość i logiczne myślenie
- przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym graczom
- 3 warianty gry
- proste zasady

Zawartość opakowania:

klocki do gry - 25 szt., (w tym: 5 żółtych, 5 czerwonych, 5 niebieskich, 5 zielonych, 5 czarnych); tabliczki do losowania - 25 szt. (w tym: 5 żółtych, 5 czerwonych, 5 niebieskich, 5 zielonych, 5 czarnych); żetony wyboru koloru gracza - 5 szt. (żółty, czerwony, niebieski, zielony, czarny); plansza do gry - 1 szt.; instrukcja.

Gra rozwija myślenie logiczne i strategiczne. Polecamy ją, jako znakomitą formę rozrywki dla całej rodziny. Cztery do wygranej to również znakomita pomoc podczas terapii osób dorosłych.

Specyficzne kody

Podobne produkty