Woreczki gimnastyczne Kolorowy Alfabet (zestaw literek - 3 kolory)

Woreczki - Kolorowy Alfabet (zestaw literek - 3 kolory)

220,00 zł
Brutto

Kolorowe woreczki gimnastyczne Literki, to pomoc która doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zajęć korekcyjno-ruchowych, ale także podczas zajęć dydaktycznych i zabaw animacyjnych.

Ilość

Kolorowe woreczki gimnastyczne Literki, to pomoc która doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zajęć korekcyjno-ruchowych, ale także podczas zajęć dydaktycznych i zabaw animacyjnych.

Ich funkcjonalność i szerokie zastosowanie, sprawiają że można wykorzystywać je na wiele sposobów: zarówno do pracy dydaktycznej (nauka i utrwalanie kolorów, poznawanie literek, tworzenie sylab, nauka czytania), jak i w zabawach animacyjnych i do zajęć korekcyjno-ruchowych. Często są także łączone i wykorzystywane podczas ruchowych gier z chustą animacyjną.

Zastosowanie kolorowych woreczków jest w zasadzie nieograniczone, można przy ich pomocy ćwiczyć sprawność manualną, szybkość i precyzję (podczas łapania i chwytania) oraz wykorzystywać do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Piękne, mocne kolory dodatkowo motywują i zachęcają dzieci do ćwiczeń.

Zastosowanie tylko trzech kolorów, pozwala na zabawę woreczkami także przez małe dzieci, które dopiero przyswajają podstawowe kolory.

Woreczki stanowią także ciekawą i przydatną pomoc w terapii logopedycznej, mogą być pomocne przy wywoływaniu głosek.

Woreczki są bezpieczne, lekkie, wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej tkaniny w wyrazistych kolorach. Wypełnione granulkami polipropylenowymi. Można je prać.


Zestaw zawiera:

33 woreczki z nadrukiem w 3 kolorach

- żółte: a, c, e, g, j, ł, ń, p, ś, w, z  
- niebieskie: ą, ć, ę, h, k, m, o, r, t, x, ż  
- czerwone: b, d, f, i, l, n, ó, s, u, y, ź 

Stanowią ważny element wyposażenia każdej placówki dydaktycznej, gimnastycznej i zabawowej.

Specyficzne kody

Podobne produkty