Pucio umie opowiadać

Pucio umie opowiadać

59,90 zł
Brutto

Pucio umie opowiadać to piąta część przygód zabawnego chłopca - Pucia i jego rodzinki. Książeczka przeznaczona jest dla dzieci umiejących już mówić. Stanowi doskonałą okazję do kształcenia umiejętności opowiadania. W świecie Pucia zachodzi duża zmiana - pojawia się bowiem nowy członek rodziny!

Ilość

Pucio umie opowiadać to piąta część przygód zabawnego chłopca - Pucia i jego rodzinki. Książeczka przeznaczona jest dla dzieci umiejących już mówić. Stanowi doskonałą okazję do kształcenia umiejętności opowiadania. W świecie Pucia zachodzi duża zmiana - pojawia się bowiem nowy członek rodziny! Pod każdą dużą ilustracją znajdują się dodatkowe obrazki, które stwarzają okazje do swobodnych wypowiedzi i komentowania przeżyć bohaterów innymi swoimi słowami. Książeczka posiada bardzo ważny walor edukacyjny i psychologiczny, który jest istotny dla każdego dziecka: skłania do rozmów z rodzicem na temat własnego przyjścia na świat.

Opowiadanie jest trudną formą wypowiedzi, ponieważ wymaga rozumienia związków przyczynowo-skutkowych i relacji czasowych.  Możemy dzieciom pomóc, zadając pytania typu: "Co się wydarzyło na początku?", "Co potem zrobił Pucio?", " Dlaczego?" oraz używając zwrotów: "najpierw", "później", "na koniec". Przede wszystkim jednak pozwólmy swoim pociechom na samodzielność w opowiadaniu, zadawaniu pytań i wyjaśnianiu napotkanych w książce sytuacji.

Autor: Marta Galewska - Kustra
Forma wydania: książka papierowa
Oprawa: twarda
Liczba stron: 40

Dzięki bardzo solidnym i twardym stronom, książeczka posłuży nawet kilku użytkownikom.

Polecamy w terapii logopedycznej, zwłaszcza w terapii ORM.

Specyficzne kody

Podobne produkty