Woreczki gimnastyczne Kolorowy Alfabet (zestaw literek - 6 kolorów)
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Woreczki Kolorowy Alfabet (zestaw literek - 6 kolorów)

220,00 zł
Brutto

Kolorowe woreczki gimnastyczne Literki, to pomoc która doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zajęć korekcyjno-ruchowych, ale także podczas zajęć dydaktycznych i zabaw animacyjnych.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Kolorowe woreczki gimnastyczne Literki, to pomoc która doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zajęć korekcyjno-ruchowych, ale także podczas zajęć dydaktycznych i zabaw animacyjnych.

Ich funkcjonalność i szerokie zastosowanie, sprawiają że można wykorzystywać je na wiele sposobów: zarówno do pracy dydaktycznej (nauka i utrwalanie kolorów, poznawanie literek, tworzenie sylab, nauka czytania), jak i w zabawach animacyjnych i do zajęć korekcyjno-ruchowych. Często są także łączone i wykorzystywane podczas ruchowych gier z chustą animacyjną.

Zastosowanie kolorowych woreczków jest w zasadzie nieograniczone, można przy ich pomocy ćwiczyć sprawność manualną, szybkość i precyzję (podczas łapania i chwytania) oraz wykorzystywać do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Piękne, mocne kolory dodatkowo motywują i zachęcają dzieci do ćwiczeń.

Woreczki stanowią także ciekawą i przydatną pomoc w terapii logopedycznej, mogą być pomocne przy wywoływaniu głosek.

Woreczki są bezpieczne, lekkie, wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej tkaniny w wyrazistych kolorach. Wypełnione granulkami polipropylenowymi. Można je prać.

Zestaw zawiera:

33 woreczki z nadrukiem w 6 kolorach

- czerwone: a, e, j, o, t, ż
- pomarańczowe: ą, ę, k, ó, u, ź  
- żółte: b, f, l, p, w  
- zielone: c, g, ł, r, x  
- niebieskie: ć, h, m, s, y  
- fioletowe: d, i, n, ś, z 

Stanowią ważny element wyposażenia każdej placówki dydaktycznej, gimnastycznej i zabawowej.

Specyficzne kody

Podobne produkty