Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki. Ćwiczenia usprawniające wymowę
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki. Ćwiczenia usprawniające wymowę

26,00 zł
Brutto

Celem książeczki jest usprawnienie języka i warg dla przyszłego pięknego mówienia. Prezentowane ćwiczenia należy zawsze wykonywać przed lustrem, co ułatwia kontrolę ruchów narządów mowy. 

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Celem książeczki jest usprawnienie języka i warg dla przyszłego pięknego mówienia. Prezentowane ćwiczenia należy zawsze wykonywać przed lustrem, co ułatwia kontrolę ruchów narządów mowy. By zachęcić dziecko do sięgania po książkę, proponujemy dziecku jej współtworzenie. Redagowanie odbywa się na specjalnie przeznaczonych do tego stronach. Należy wkleić zdjęcia właściciela książeczki, tj. ćwiczącego dziecka i pomóc mu w złożeniu podpisu. Jest także miejsce na narysowanie wymyślonej własnej "minki", która nie znalazła się wśród wcześniej zaproponowanych. Najistotniejsze jest bowiem, aby praca sprawiła dziecku radość i była dla niego dobrą zabawą.

Śmieszne minki zostały podzielone na dwie części. Pierwszą, stanowią różnorodne propozycje "rozruszania" zarówno języka, jak i warg. Część druga to tzw. "ćwiczenia dla znudzonych".

Dzięki wykonywaniu kilku ruchów warg czy języka kolejno po sobie, zwiększa się ich stopień trudności. Na końcu książeczki znalazło się krótkie opowiadanie z wcześniej zilustrowanymi ćwiczeniami. Pozwala ono raz jeszcze utrwalić poznane dziecku ćwiczenia usprawniania warg i języka.

Autor: Iwona Michalak-Widera
Data wydania: 2011
Format: A5, Stron: 44
Okładka: miękka

Polecamy logopedom, pedagogom i rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty