Mówię! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek s, z, c, dz

Lato na ulicy Czereśniowej

36,90 zł
Brutto

Lato na ulicy Czereśniowej to jedna z czterech części zabawnych przygód bohaterów dnia codziennego. Książeczka składa się z kilkunastu stron wykonanych z twardego kartonu, na których śledzimy przygody różnych postaci.

Ilość

Lato na ulicy Czereśniowej to jedna z czterech części zabawnych przygód bohaterów dnia codziennego. Książeczka składa się z kilkunastu stron wykonanych z twardego kartonu, na których śledzimy przygody różnych postaci. W książce nie pada ani jedno słowo i właśnie to stanowi o jej wyjątkowości i sprawia że jest niezwykła i nietuzinkowa. Na każdej karcie bohaterowie mają inną przygodę, znajdują się w innym miejscu i coś innego ich frapuje. Zadaniem dziecka jest odnalezienie postaci i opowiadanie o niej. Wielką zaletą tej książki jest to, że znakomicie rozwija dziecięcą wyobraźnię i fantazję oraz wzbogaca słownictwo.

Na ulicy Czereśniowej wiele się dzieje, ludzie dokądś podążają niosąc tajemnicze pakunki. Ciekawe kto odnajdzie zagubione pingwiny, a co się stanie, gdy nadejdzie burza? Zadaniem czytelnika jest odnalezienie wszystkich bohaterów i śledzenie ich przygód na kolejnych stronach. Bohaterowie książki na kolejnych stronach znajdują się w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie swoich ulubionych postaci i układanie opowieści o ich przygodach, to rewelacyjne ćwiczenie rozwijające mowę i kreatywne myślenie!

Książeczka stanie się ulubioną pozycją dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 3 r. ż, a także dla tych z opóźnionym rozwojem mowy i innymi dysfunkcjami. Daje mnóstwo możliwości kreatywnych zabaw i pozwala na ćwiczenie w skupianiu uwagi i koncentracji.

Książka kartonowa.

Liczba stron: 14

Kategoria wiekowa: 3+

Polecamy logopedom i nauczycielom.


Specyficzne kody

Podobne produkty