Ćwiczenia językowe - Czyja głowa? Czyj ogon?

Czyja głowa? Czyj ogon? Podstawowe reguły nabywania języka. Pomoc logopedyczna i dydaktyczna

40,00 zł
Brutto

Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania.

Ilość

Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania. Uczy dziecko rozumienia pytań oraz udzielania odpowiedzi.
Zestaw ten służy do nauki rozróżniania elementów części ciała zwierząt (głowa,ogon) - rozumienia pytań: Czyja?, Czyj?. Umiejętności identyfikowania zwierząt według głowy,ogona oraz udzielania odpowiedzi obrazkiem, etykietką lub słowem, do nauki czytania globalnego (całymi wyrazami), zapamiętywania wyrażenia dwuwyrazowego.
Zestaw zawiera:

- 12 plansz wzorcowych zwierząt
- 36 elementów obrazkowych
- 38 etykietek opisowych
- opis przykładowych ćwiczeń
Materiał: tektura
Opakowanie: pudełko tekturowe
Pomoc doskonale sprawdza się w budowaniu diagnozy, a następnie terapii logopedycznej. Pozwala na sprawdzenie rozumienia zależności składniowych. Polecamy także w terapii pedagogicznej i psychologicznej oraz w terapii osób z autyzmem.

Specyficzne kody

Podobne produkty