Skojarzanki

Skojarzanki - pomoc pedagogiczna

220,00 zł
Brutto

Skojarzanki to 139 drewnianych płytek z wizerunkami ludzi, zwierząt, roślin czy przedmiotów. Można wśród nich znaleźć chłopczyka, dziewczynkę, mamę, tatę, babcię, a także elementy garderoby, naczynia czy budynki. Podczas zabawy dziecko poznaje i porządkuje otaczającą go rzeczywistość i uczy się ją opisywać. 

Ilość

Skojarzanki to 139 drewnianych płytek z wizerunkami ludzi, zwierząt, roślin czy przedmiotów. Można wśród nich znaleźć chłopczyka, dziewczynkę, mamę, tatę, babcię, a także elementy garderoby, naczynia czy budynki. Podczas zabawy dziecko poznaje i porządkuje otaczającą go rzeczywistość i uczy się ją opisywać. Pomoc można wykorzystać na dziesiątki sposobów (m.in. jako memory, domino, lotto), a każda gra niesie ze sobą cały szereg korzyści dla najmłodszych. 

Dzięki Skojarzankom dziecko:

- rozwinie koncentrację
- wyostrzy spostrzegawczość
- nauczy się logicznego myślenia
- wyćwiczy sprawność wypowiedzi i tworzenie pełnych zdań
- rozwinie pamięć;

Lista umiejętności, jakie dziecko zdobywa dzięki Skojarzankom, jest bardzo długa. Tak samo jak rodzaje gier, w które można zagrać przy wykorzystaniu tej zabawki. Dlatego tak chętnie używana jest przez nauczycieli w szkołach i przedszkolach, logopedów oraz rodziców.

Zawartość to 139 drewnianych płytek z obrazkami o wymiarach 40 x 40 mm, przedstawiającymi pojedyncze, realistyczne, bliskie dziecku obiekty. Są to m.in.: ludzie, zwierzęta domowe, zwierzęta egzotyczne, pojazdy, warzywa, owoce, narzędzia i in.

Polecamy pedagogom, logopedom i rodzicom. Polecamy także w terapii autyzmu.

Specyficzne kody

Podobne produkty