Tablica "Kolorowa Drabina" z głośnikami

Tablica Kolorowa drabina z głośnikami i 2 mikrofonami wisząca

4 300,00 zł
Brutto

Sala doświadczania świata jest to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie, wyposażone w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów.

Ilość

Sala doświadczania świata jest to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie, wyposażone w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów. Głównym celem organizowania tego typu sal jest stwarzanie możliwości odbierania nowych bodźców, wzbogacanie doświadczeń oraz miłe spędzanie czasu w atmosferze pełnej relaksu przez osoby z wieloraką niepełnosprawnością. Głównym celem terapii jest poznanie i doświadczanie świata przez zmysły.

Urządzenie to stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia Sali Doświadczania Świata. Kolorowa Drabina wykorzystywana jest podczas zajęć z dziećmi mającymi na celu prowokowanie wydawania dźwięków oraz poznawania zależności pomiędzy dźwiękiem a wrażeniami wzrokowymi. Sterowanie mikrofonem za pomocą potencjometru, który znajduje pod obudową urządzenia, pozwala wykazywać zależności pomiędzy dźwiękiem a ilością świecących szczebli, bez elementu priorytetu.

Poprzez zamontowanie głośników w urządzeniu osiągamy efekt echa, zmieniamy tonację głosu oraz regulujemy jego barwę. W komplecie urządzenie posiada dwa mikrofony ale jest też możliwość podłączenia trzeciego mikrofonu.

Dane techniczne:

- obudowa wykonana z płyty laminowanej #18 w kolorze dąb Cortona
- płyta czołowa wykonana z plexi # 3mm
- do tablicy dołączone są dwa przewodowe mikrofony
- posiada 8 świetlnych szczebli

Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy 250 złotych.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie - zazwyczaj czas oczekiwania nie przekracza 4 tygodni.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Specyficzne kody

Podobne produkty