Magiczne akwarium

Magiczne akwarium

1 610,00 zł
Brutto

Elementy znajdujące się w magicznym akwarium świecą w promieniach ultrafioletowych poprzez wbudowaną lampę UV. 

Ilość

Magiczne akwarium - relaksujące doświadczenie

Magiczne akwarium jest imitacją typowego akwarium, elementy znajdujące się w akwarium reagują na światło ultrafioletowe, poprzez wbudowaną w obudowę taśmę LED UV. Ściany akwarium oklejone są materiałową tapetą UV a w środku znajdują się miękkie neonowe korale reagujące na światło UV. Elementy takie jak rośliny, dekoracje nie są powtarzalnymi elementami i każde z nich może się różnić od siebie. Na zdjęciu są akwaria z różnymi ustawieniami dekoracji. Urządzenie można wykorzystać jako sprzęt do sali doświadczania świata wspomagający relaksację, odprężenie, wyciszenie oraz koncentrację.

Właściwości magicznego akwarium:

Wymiary: 35 x 40 x 70 cm

Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy 220 złotych.

Termin realizacji: ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Towar na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. 

Magiczne akwarium do rozwoju zmysłów

Magiczne akwarium sprawdzi się w przypadku różnych terapii, szczególnie z dziećmi z autyzmem i zaburzeniami integracji sensorycznej. Wspaniale stymuluje rozwój zmysłów i dzięki temu dzieci uczą się otaczającego świata. Efekty świetlne fantastycznie uspokajają i wpływają na relaks, a także koncentrację uwagi. Jest to cudowne narzędzie do ćwiczeń pomagających skupić wzrok. Regularny trening sprawia, że dzieci są w stanie podejmować inne aktywności. 

Wykorzystanie magicznego akwarium w terapii sensorycznej

Magiczne akwarium bardzo dobrze sprawdzi się, jako element wyposażenia różnych sal zabaw przeznaczonych do terapii i pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Narzędzie pomoże także dzieciom nawiązać większy kontakt ze światem zewnętrznym

Dlaczego warto zakupić magiczne akwarium w sklepie Liger?

Elementy świecące w ultrafiolecie zapewniają bardzo wysoką kontrastowość. Atutem jest również to, że magiczne akwarium pomaga m.in. w terapii integracji sensorycznej. Wpływa również na relaks i koncentrację oraz pomaga lepiej zrozumieć świat. Dostarcza także niesamowitych wrażeń wzrokowych i pozwala rozbudzić wyobraźnię u dzieci.

Specyficzne kody

Podobne produkty