Zestaw światłowodów 100szt. x 100 cm (6 kolorów)

Zestaw światłowodów 100 szt. x 100 cm (6 kolorów)

2 240,00 zł
Brutto

Wiązki światłowodów składają się z pałeczek światłowodowych, umieszczonych nad źródłem światła, ponieważ światło podąża wzdłuż światłowodu, tak jak woda w wężu ogrodowym, punkt świetlny jest prowadzony do końca światłowodu. Każdy koniec włókna światłowodowego tworzy osobny punkcik świetlny.

Ilość

Wiązki światłowodów składają się z pałeczek światłowodowych, umieszczonych nad źródłem światła, ponieważ światło podąża wzdłuż światłowodu, tak jak woda w wężu ogrodowym, punkt świetlny jest prowadzony do końca światłowodu. Każdy koniec włókna światłowodowego tworzy osobny punkcik świetlny. Wirująca między żarówką a wiązką światłowodów kolorowa płytka zapewnia zróżnicowany efekt świetlny ( 6 kolorów).

Zestaw światłowodowy jest przyrządem do stymulacji Poli-sensorycznej. Element jest przygotowany do swobodnego i bezpośredniego kontaktu przy terapii Poli-sensorycznej.

Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy 100 złotych.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie - zazwyczaj czas oczekiwania nie przekracza 4 tygodni.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Specyficzne kody

Podobne produkty