Mata ma osiem wytworników drgań, które umieszczone są w miejscach, odpowiadających newralgicznym strefom na ciele pacjenta.
Mata ma osiem wytworników drgań, które umieszczone są w miejscach, odpowiadających newralgicznym strefom na ciele pacjenta. Obsługę ułatwia pilot, który umożliwia zmianę programów zaproponowanych przez producenta lub zupełnie ręczne sterowanie. Każdą ze stref można wzmacniać i redukować, w zależności od potrzeby. Wytworniki wytwarzają wibracje, które poprzez wodę transportowane są na ciało pacjenta.
Mata masująca to szybka droga do odprężenia i komfortu.
Masaż uspokaja ciało i duszę a dzięki Akva Sense 8 z łatwością zmienisz łóżko, kanapę, a nawet podłogę w oazę relaksu. Wybierz intensywność i obszar masażu za pomocą pilota lub dostosuj swój własny program masażu, wymiary: 180x65x5,5cm.
Termin realizacji ustalamy indywidualnie.
W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.
Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.
Dane producenta:
INBAR Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Bartołd
83-010 Straszyn
ul. Wenus 10
Adres e.mail: inbarsensory@wp.pl
Mata ma osiem wytworników drgań, które umieszczone są w miejscach, odpowiadających newralgicznym strefom na ciele pacjenta.