Panel sensoryczny - Hipcio
  • Wyprzedaż!

Panel ścienny, sensoryczny - Krokodyl (duży)

720,00 zł
Brutto

Ogromny krokodyl do powieszenia na ścianie to prawie dwa metry zabaw sensorycznych dla wielu dzieci w jednym czasie. Wystarczy podejść do ściany i rozpocząć zabawę manipulując dostępnymi atrakcjami.

Ilość

Panel sensoryczny Krokodyl to duży panel manipulacyjny gotowy do powieszenia na ścianie ma prawie dwa metry. Służy do zabaw sensorycznych dla wielu dzieci i to nawet w jednym czasie. Dziecko może podejść do ściany i rozpocząć zabawę manipulując dostępnymi atrakcjami. Pomoce i zabawki tego typu sprawdzają się w w sposób szczególny w przedszkolach, gabinetach, salach do ćwiczeń i rehabilitacji. Jednocześnie panele mogą być wykorzystywane w domu, stanowiąc dodatkowe urozmaicenie w pokoju dziecka.

Panel ścienny krokodyl jest złożony z pięciu odrębnych elementów, które po przykręceniu do ściany w odpowiedniej kolejności stworzą wielkiego krokodyla. Każdy z nich ma na sobie inny zestaw zabaw dla dzieci:

  1. Duża paszcza krokodyla to dwa labirynty oraz zestaw kół zębatych. Każdy z labiryntów ma element drewniany do przesuwania. Zestaw kół zębatych to zabawka demonstrująca możliwości łączenia elementów i poruszania całym zestawem przy pomocy jednego małego elementu.
  2. Pierwsza para nóg to obrotowy labirynt. W środku ukryto jedną kulkę metalową. Zadaniem dziecka jest tak obracać kołem, aby przeprowadzić kulkę od trójkącika do kółeczka. Ta zabawka wspomaga logiczne myślenie. Dziecko musi pomyśleć jak obrócić kołem, aby kulka znalazła drogę w labiryncie.
  3. W centralnej części znajdziecie zabawki muzyczne z lusterkiem. Dziecko ma tu do dyspozycji metalowy ksylofon na 8 dźwięków (pełna gama) z pałeczką oraz drewniane guiro z tarką na sznureczku.
  4. Druga para nóg krokodyla to labirynt magnetyczny z cyferkami. Przy pomocy magnetycznych pałeczek dziecko może manipulować kuleczkami tak, aby przy danej cyferce znalazła się ich odpowiednia ilość. Zabawy ćwiczące koordynację ręka-oko wpływają korzystnie na rozwój dziecka.
  5. Ogon to zestaw trzech pętli motorycznych, pozwalających na ćwiczenie motoryki.

Zabawkę możemy powiesić na ścianie na oczekiwanej przez nas wysokości. Krokodyl stanowi dodatkową dekorację ściany, co przykuwa uwagę nie tylko dzieci, ale i samych rodziców. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie przychodzą dzieci: przedszkola, gabinety, sale do ćwiczeń i rehabilitacji, szkoły, kąciki dla dzieci w restauracjach. Jest to bardzo uniwersalna i rozbudowana pomoc i ma wiele zastosowań.

Całość wykonana z płyty mdf, drewna i metalu.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 18m+

Wymiary: 187 x  61 x 16,5cm

Specyficzne kody

Podobne produkty