Domek lustrzany

Domek lustrzany - kabina lustrzana z wyposażeniem

6 920,00 zł
Brutto

Domek lustrzany jest jednym z podstawowych urządzeń terapeutycznych w Sali Doświadczania Świata. Daje efekt nieskończonej przestrzeni. 

Ilość

Domek lustrzany jest jednym z podstawowych urządzeń terapeutycznych w Sali Doświadczania Świata. Daje efekt nieskończonej przestrzeni. 

Dodatkowe wyposażenie w postaci: wiązki światłowodów, lampy UV lub kolumny wodnej, wzmacnia oczekiwany efekt.

Domek lustrzany to pomieszczenie wyposażone w różne urządzenia, które stymulują rozwój zmysłów. Celem domku lustrzanego jest stworzenie możliwości odbierania nowych bodźców i doświadczeń dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. 

Kabina lustrzana składa się z pięciu płyt, z których cztery są oklejone lustrami akrylowymi o grubości 2 mm. Na podłodze, dla zapewnienia komfortu podczas terapii, znajduje się miękki materac. Dzięki ścianom z luster, osiągamy efekt nieskończonej przestrzeni, zaś pacjent który znajduje się wewnątrz domku, ma możliwość obserwacji swojej sylwetki, gestykulacji i mimiki z wszystkich czterech stron.

W domku lustrzanym znajduje się:

- pasek LED UV,
- zestaw światłowodów 30 szt. x 2,5 m,
- kolumna wodna 120x10 cm z automatyczną zmianą kolorów,
- miękka podłoga.

Do ceny zestawu należy doliczyć koszt transportu wyliczany indywidualnie.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. 

Specyficzne kody

Podobne produkty