Materac 2x składany miękki 160/60/5 cm
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Materac pojedynczy miękki 200/60/10 cm

485,00 zł
Brutto

Materac ze standardowej pianki o podwyższonej gęstości - charakteryzuje się zwiększoną sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Materac ze standardowej pianki o podwyższonej gęstości - charakteryzuje się zwiększoną sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń.

Wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał pokrowca łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką.

Pokrowce materaca oferujemy w trzech kolorach: czerwonym niebieskim oraz zielonym. Prosimy o zaznaczenie swojego wyboru na karcie zamówienia.

Co warto wiedzieć o materacach produkowanych przez naszą firmę?

Podczas zakupu i dokonywania wyboru materaca warto pamiętać, że materace rehabilitacyjne oferowane przez naszą firmę oferujemy z różnych typów pianki, w zależności od przeznaczenia materaców, rodzaju ćwiczeń i terapii przy których będą miały zastosowanie. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń. Twarda pianka rebond świetnie sprawdza się przy wszelkiego typu ćwiczeniach rehabilitacyjnych, w salach gimnastycznych i przy spersonalizowanych terapiach.

Standardowy czas oczekiwania na ten produkt to 7-14 dni roboczych.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.Specyficzne kody

Podobne produkty