Jeż pomoc sensoryczna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Jeże, półkule sensoryczne (6 szt.)

260,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Zestaw 6 półkul (jeży) sensorycznych wykorzystuje się, jako pomoc podczas ćwiczeń mających na celu kształtowanie zdolności równoważnych, koordynacji ruchowej, podczas ćwiczeń korekcyjnych (korekcja wad postawy, płaskostopia czy koślawości kończyn). Jeże sensoryczne są lubianym i atrakcyjnym narzędziem terapeutycznym podczas zajęć z integracji sensorycznej, ich wypustki pobudzają receptory czuciowe, poprawiają ukrwienie stóp i całego układu, aktywizują czucie głębokie oraz odczuwanie i świadomość własnego ciała, a także powodują rozluźnianie tkanek miękkich, np. w obrębie stopy.

Zestaw jeży sensorycznych to 6 półkul wykonanych z najwyższej jakości tworzywa o atrakcyjnej i przyjemnej kolorystyce. Pomoc ta znajdzie swoich zwolenników zarówno wśród osób dorosłych, jak i dzieci, świetnie nadają się do ćwiczeń i rehabilitacji w grupie. 

Sensoryczne jeże można wykorzystywać zarówno w pomieszczeniach (salach terapeutycznych, gabinetach do rehabilitacji, salach przedszkolnych), a także na świeżym powietrzu.

Właściwości naszych jeży sensorycznych:

- najwyższa jakość i precyzja wykonania,
- intensywna kolorystyka,
- różnorodne przeznaczenie terapeutyczne,
- średnica: 16 cm,
- maksymalna waga użytkownika: 100 kg.

Polecamy, jako pomoc do zajęć z integracji sensorycznej, do ćwiczeń i rehabilitacji, a także do swobodnej zabawy w grupach przedszkolnych i szkolnych.

Specyficzne kody

Podobne produkty