Deskorolka

Deskorolka 50 x 30 cm. Sprzęt do terapii integracji sensorycznej

350,00 zł
Brutto

Przeznaczona do wspomagania terapii bazalnej ( stymulacja taktylna, proprioreceptywna, westybularna). Umożliwia jednoczesną stymulację podstawowych trzech zmysłów.

Ilość

Przeznaczona do wspomagania terapii bazalnej (stymulacja taktylna, proprioreceptywna, westybularna). Umożliwia jednoczesną stymulację podstawowych trzech zmysłów. Ponadto kształtuje: napięcie posturalne, koordynację bilateralną, schemat ciała oraz świetnie wspomaga planowanie motoryczne. Deskorolkę można wykorzystać do

ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej lub klęczącej. Ćwiczenia na deskorolce stymulują układ przedsionkowy, wpływają korzystnie na układ mięśniowy. Ponadto, ćwiczenia na deskorolce kształtują poczucie równowagi i zdolności ruchów.  Deskorolka znajduje zastosowanie w ośrodkach rehabilitacyjnych, które specjalizują się w terapii zaburzeń integracji czynności zmysłowych metodą SI.

Dane techniczne:
- długość - 50 cm
- szerokość - 30 cm
- wysokość ± 8 cm
- waga - 2,5kg
- maksymalne obciążenie - 75kg

Produkt polskiego producenta, klasyfikowany jako wyrób medyczny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Kolor deskorolki: granatowy lub zielony. W przypadku braku informacji, wysyłamy granatową.

Uwaga!!!

Czas dostawy tego produktu może wydłużyć się do 2/3 tygodni.

Uprzejmie informujemy, że na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo Farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późn. zm.) produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi.

Specyficzne kody

Podobne produkty