Panel tęcza

Panel sensoryczny, ścienny Barwna tęcza. Duży panel manipulacyjny

689,00 zł
Brutto

Panel ścienny Barwna tęcza to pomoc idealnie sprawdzająca się w salach przedszkolnych i gabinetach terapeutycznych. Stanowi także piękną i funkcjonalną ozdobę w poczekalniach oraz przedszkolnych szatniach i na korytarzach. Pomoc rozwija umiejętności motoryczne oraz kształtuje koordynację oko-ręka.

Ilość

Panel sensoryczny Barwna tęcza to nie tylko wspaniała ozdoba przedszkolnego korytarza, szatni czy sali terapeutycznej ale przede wszystkim interesująca pomoc terapeutyczna i sensoryczna. Dzieci uwielbiają manipulowanie, przesuwanie, przekładanie i zmienianie kolorowych elementów. Panel Barwna tęcza oddziałuje na różne zmysły i kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki podziałowi tęczy na pięć tematycznych części, dziecko ma możliwość ćwiczenia i zabawy w oparciu o różne "działy: maluch może ćwiczyć motorykę małą i sprawność paluszków korzystając z kolorowych przekładek i kółek zębatych, może przenieść się na kolejną część utrwalającą jego wiedzę na temat zjawisk pogodowych, następnie zaś skorzysta drewnianych puzzli-kształtów, które należy umieścić w określonym miejscu. Czwarty "sektor doświadczalny" to przesuwki i pętla motoryczna, dzięki którym usprawniamy rączkę, na końcu tęczy znajdziemy panel muzyczno-iluzoryczny, który to uwielbiają wszystkie dzieciaki.

Dzięki ułożeniu panelu w kształt tęczy, dajemy dostęp do zabawy i ćwiczeń dla dzieci w różnym wieku, nawet dla tych najmłodszych. Niewątpliwym atutem tej pomocy jest także podział tęczy na 5 części, co zasadniczo ułatwia transport i montaż.

Barwna tęcza to pomoc dydaktyczna wykonana z płyty mdf, a także drewna i metalu. Montaż do ściany za pomocą kołków rozporowych i śrub montażowych, które dołączone są do zestawu (20 śrub i 20 kołków).

Wiek: 18m+

Wymiary pojedynczego panelu: 38 x 50 cm

Wymiary zamontowanego panelu: 162 x 81 x 11 cm

Wymiary opakowania: 51 x 42 x 35 cm

Deklaracja zgodności CE

Polecamy szczególnie przedszkolom oraz gabinetom terapeutycznym.

Specyficzne kody

Podobne produkty