Rzut woreczkiem. Gra zręcznościowa
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Rzut woreczkiem. Gra zręcznościowa rzut do celu

120,00 zł
Brutto

Rzucanie woreczkami do celu rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność, a także zapewnia niezbędny każdemu dziecku ruch. Jest to prosta ale bardzo lubiana przez dzieci forma aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Gra w rzucanie woreczkiem do celu to świetny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Dzięki zastosowanej tutaj podpórce, tarczę można ustawić na stole, tak więc rozgrywki mogą mieć miejsce także podczas brzydkiej pogody, kiedy nie można skorzystać z ruchu i zabaw na świeżym powietrzu. Zabawa w rzucanie do celu, pozwala na rozwijanie ogólnej koordynacji i sprawności całego ciała, rozwija percepcję wzrokową i koordynację oko-ręka. Gra ćwiczy także nabywanie zdrowej, świadomej rywalizacji między dziećmi. Może być wykorzystywana zarówno w domu, jak i sali przedszkolnej czy gabinecie terapeutycznym.

Tarcza jest solidna, utrzymana w zdecydowanej i wyraźnej kolorystyce, co ułatwia trafianie woreczkami do otworów. Bardzo ważne jest to, że otwory nie posiadają takiej samej średnicy, co różnicuje stopień trudności.

Co wchodzi w skład zestawu:

- dwustronna tarcza z podparciem,
- 6 woreczków (poduszeczek): 3 czerwone i 3 niebieskie,
- materiałowy woreczek do przechowywania gry,
- instrukcja gry.

Rekomendowany wiek: 4+

Wymiary tarczy: 47x35x2,5 cm

Deklaracja zgodności CE

Specyficzne kody

Podobne produkty