Ścieżka sensoryczna

Ścieżka sensoryczna duża

249,00 zł
Brutto

Ścieżka sensoryczna duża to kolorowa i wytrzymała mata co ćwiczeń i terapii. Doskonale pobudza zmysł dotyku, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki pięknej kolorystyce i bardzo miękkiemu podłożu, ścieżka jest uwielbiana przez dzieci które mają problemy z przetwarzaniem bodźców sensorycznych.

Ilość

Ścieżka sensoryczna duża posiada 10 różnych dotykowych kwadratów, które zostały uszyte z wykorzystaniem różnorodnych faktur i różnych materiałów. Każdy kwadrat dostarcza innych wrażeń dotykowych. Ścieżka sensoryczna rozwija zmysł dotyku, ogólną sprawność i kondycję fizyczną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz uczy zabawy w grupie i czerpania radości przebywania z innymi dziećmi. Ścieżka dotykowa świetnie sprawdzi się w terapii dzieci z rożnymi deficytami, np. dla dzieci z zaburzeniami SI, będącymi w spektrum autyzmu oraz dla wszystkich, którzy potrzebują wzmocnień dotykowych.

Ścieżka podszyta jest od spodu antypoślizgową, mocną i wytrzymałą tkaniną, co powoduje że korzystanie ze ścieżki jest w pełni bezpieczne. Na ścieżkę składa się 10 kolorowych kwadratów-paneli o wymiarze 35 cm, wypełnionych miękką watoliną, co daje przyjemny efekt podczas chodzenia po nich bosą stopą. Panele można układać dowolnie, zmieniać ich układ, tak że zawsze osiągniemy inny układ i zabawa przyjmie inną formę.

Materiał: wytrzymały, mocny, zdecydowana kolorystyka.
Można prać w temperaturze 30 stopni, zaleca się pranie w pokrowcu.
Spód: Antypoślizgowy

Zestaw zawiera:

- 10 sztuk kwadratowych paneli,
- praktyczny pokrowiec.

Jest po produkt polski, szyty z najlepszych tkanin i z dużą dbałością o detale.

Ścieżkę polecamy, jako pomoc terapeutyczną, którą można wykorzystywać w gabinetach terapeutycznych, rehabilitacyjnych, w salach do integracji sensorycznej.

Specyficzne kody