Mistrz mnożenia. Zabawa i gra edukacyjna

Mistrz mnożenia. Zabawa i gra edukacyjna

44,00 zł
Brutto

Gra Mistrz mnożenia w przyjemny i łatwy sposób wprowadza dzieci w świat działań matematycznych, w szczególności dotyka zagadnienia mnożenia.

Ilość

Gra Mistrz mnożenia w przyjemny i łatwy sposób wprowadza dzieci w świat działań matematycznych, w szczególności dotyka zagadnienia mnożenia. Zabawy skierowane są już dla najmłodszych dzieci, które rozpoczynają dopiero naukę tabliczki mnożenia w zakresie do 100. Reguły i zasady gier są określone w oparciu o czytelną tabliczkę mnożenia. Dodatkowym atrybutem gry jest wspomaganie nauki poprzez element emocjonującej rywalizacji.

Starsze dzieci, które dobrze znają już i biegle posługują się tabliczką mnożenia, wcale nie będą się nudziły, ponieważ mogą sprawdzać swoje umiejętności z mnożenia liczb dwucyfrowych.

Wysiłek umysłowy włożony podczas gry, przyczynia się do rozwoju sprawności umysłu i do umiejętności efektywniejszego wykonywania nawet bardziej skomplikowanych działań.

Zawartość pudełka: plansza dwustronna, 108 szt tabliczek plastikowych, worek, 40 szt żetonów, pionek, kostka, tabliczka mnożenia, instrukcja.

Rekomendowany wiek: 5+

Polecamy, jako pomoc do nauki matematyki.

Specyficzne kody

Podobne produkty