Ubranka - puzzle magnetyczne

Puzzle magnetyczne - Ubranka. Kreatywne puzzle

36,00 zł
Brutto

Puzzle magnetyczne – Ubranka, to zabawka, która składa się z następujących elementów:

puzzle magnetyczne - 38 elementów,

karty wzorów - 10 sztuk,

pisak suchościeralny.

Ilość

Puzzle magnetyczne – Ubranka. W zestawie znajdziemy 8 kart z wzorami, podpowiadającymi jaki obrazek odwzorować, twórcy mogą jednak dać upust swojej wyobraźni i tworzyć własne, kreatywne stylizacje.

Wewnętrzna strona opakowania jest tak skonstruowana, że młodzi twórcyi za pomocą dołączonego do zestawu mazaka suchościeralnego mogli ćwiczyć pierwsze literki, cyferki lub rysować dowolne kształty.

Wyjątkowy sposób mocowania planszy magnetycznej zapewnia jej stabilność w każdej sytuacji, dzięki czemu zabawka sprawdzi się doskonale także podczas podróży.

Pomoc daje możliwości wykonywania kreatywnych ćwiczeń i zadań. Można ćwiczyć i poznawać kolory, segregować ubrania (np. w zależności od pory roku), wskazywać te, które nosi mama i te które zakłada tata. Możliwości są szerokie.

Puzzle znakomicie sprawdzą się podczas terapii logopedycznej - dzieci, u których mowa słabo się rozwija, będą miały szansę na nazywanie odgłosów wydawanych przez zwierzątka. Ponad to gra daje mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy. Można tworzyć zbiory, kategoryzacje, układać szeregi i sekwencje.

10 kart wzorów i 38 elementów, pisak suchościeralny.

Rekomendowany wiek: 4+

Specyficzne kody

Podobne produkty