Puzzle magnetyczne - Przebieranki. Kreatywne puzzle

Puzzle magnetyczne - Przebieranki. Kreatywne puzzle

36,00 zł
Brutto

Puzzle magnetyczne – Przebieranki, to zabawka, która składa się z kolorowej planszy, 8 kart wzorów i 48 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie.

Ilość

Puzzle magnetyczne – Przebieranki, to zabawka, która składa się z kolorowej planszy, 8 kart wzorów i 48 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie. Elementy z warstwą magnetyczną to obrazki związane tematycznie z częściami garderoby postaci. Zabawa polega na układaniu na planszy z tłem poszczególnych obrazków tak, by tworzyły za każdym razem inne wymyślone przez siebie warianty ubioru. Gra daje mnóstwo możliwości kreatywnych zabaw. Można ćwiczyć i poznawać kolory, segregować ubrania (np. w zależności od pory roku), wskazywać te, które nosi mama i te które zakłada tata. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Puzzle znakomicie sprawdzą się podczas terapii logopedycznej - dzieci, u których mowa słabo się rozwija, będą miały szansę na nazywanie odgłosów wydawanych przez zwierzątka. Ponad to gra daje mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy. Można tworzyć zbiory, kategoryzacje, układać szeregi i sekwencje.

Zawartość opakowania:
8 kart wzorów i 48elementów, tablica magnetyczna, instrukcja.

Rekomendowany wiek: 4+

Specyficzne kody

Podobne produkty