Spójrz i zapamiętaj. Gra edukacyjna

Spójrz i zapamiętaj. Gra edukacyjna (sprawdź i ćwicz swoją spostrzegawczość i pamięć)

38,00 zł
Brutto

Gra Spójrz i zapamiętaj to świetna forma zabawy i rozrywki dla całej rodziny. Gra doskonali spostrzegawczość, rozwija koncentrację uwagi i błyskotliwe myślenie. Świetnie sprawdza się podczas terapii logopedycznej.

Ilość

Spójrz i zapamiętaj to gra doskonaląca spostrzegawczość, pamięć i koncentrację uwagi.

Gra składa się z 28 plansz z kolorowymi ilustracjami, które przedstawiają różne sytuacje i historie. Uczestnik gry ma za zadanie jak najdokładniej przyjrzeć się wybranemu obrazkowi w czasie wyznaczonym przez klepsydrę. Kiedy piasek w klepsydrze przesypie się do końca, osoba prowadząca zabiera dziecku obrazek i zadaje 9 - nieraz bardzo zaskakujących i nieoczywistych pytań, na które gracz odpowiada unosząc tabliczkę z napisem" tak" lub "nie". Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że każdy obrazek ma swoją parę. Obrazki różnią się od siebie tylko kilkoma szczegółami, dzięki czemu nie ma możliwości zapamiętania szczegółów i nauczenia się ich na pamięć.

Karty można wykorzystywać także do pracy z młodszymi dziećmi, które lubią wyszukiwać i wskazywać różnice na dwu obrazkach. Jest to doskonałe ćwiczenie percepcji wzrokowej, spostrzegawczości i szybkiego myślenia.

Zawartość opakowania:

plansze z obrazkami28 szt., klepsydra, żetony – 50 szt., tabliczki (TAK, NIE) – 10 szt., instrukcja.

Polecamy, jako pomoc edukacyjną, terapeutyczną oraz znakomitą formę zabawy i rozrywki dla całej rodziny.

Specyficzne kody

Podobne produkty