Sensoryczny panel ścienny Krokodyl - pomoc i układanka manipulacyjna i zręcznościowa

Sensoryczny panel ścienny Słoń - pomoc i układanka manipulacyjna i zręcznościowa

235,00 zł
Brutto

Niebieski słoń przywita Was uśmiechem i melodią. A może zamiast wygrywać melodie będzie zabawniej pokręcić kołem pełnym koralików. Możecie się bawić na wiele sposobów.

Ilość

Panel ścienny Słoń to pomoc zręcznościowa i sensoryczna, którą zawiesza się na ścianie. Pomoc sprawdzi się zarówno w gabinetach terapeutycznych, salach przedszkolnych, jak i w poczekalniach oraz w dziecięcych pokoikach.

Panel Słoń posiada różnorodne funkcje, co pozwala na rozwijanie różnych czynności i kształtowanie u dzieci nowych kompetencji. Dzięki zastosowaniu 8 różnorodnych dźwięków w formie ksylofonu, już najmłodsze dzieci mają możliwość rozwijania i kształtowania słuchu fizycznego, fonemowego oraz uwag słuchowej. Słonik wprowadza dziecko w fascynujący świat muzyki. Każdy metalowy panel (element ksylofonu) ma inny kolor, co pozwala także na utrwalanie i zapamiętywanie kolorów. Pod ksylofonem na sznureczku zawieszona jest pałeczka do grania.

Kolejną atrakcją, którą zapewnia Słoń, jest koło z koralikami do obracania. Kółkiem obraca się trzymając je za boki lub za wystający po środku element. Koraliki przesuwają się pomiędzy częściami koła, co dodatkowo zapewnia ciekawy efekt i pozwala na skupianie uwagi przez dziecko.

Panel sensoryczny Słoń został jeszcze wyposażony w guiro czyli instrument perkusyjny, który wydaje dźwięk poprzez pocieranie drewnianym patyczkiem o drewnianą tareczkę.

Panel ścienny Słoń to świetna zabawka i jednocześnie pomoc terapeutyczna i dydaktyczna.

Dzięki wymiarom zabawki może się nią bawić więcej niż jedno dziecko. 

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 12m+

Wymiary: 91 x 32 x 4cm

Polecamy Przedszkolom i gabinetom terapeutycznym.

Specyficzne kody

Podobne produkty