Gniotek - zabawka sensoryczna - wesołe leniwce

Gniotek - zabawka sensoryczna - wesołe leniwce

25,00 zł
Brutto

Zabawka sensoryczna - wesołe leniwce została przemyślana i wykonana w taki sposób, aby poprzez zabawę rozwijać u dziecka zdolności manualne oraz precyzję i siłę palców.

Ilość

Zabawka sensoryczna - wesołe leniwce została przemyślana i wykonana w taki sposób, aby poprzez zabawę rozwijać u dziecka zdolności manualne oraz precyzję i siłę palców. Materiał, z którego wykonana jest pomoc, to elastyczne i rozciągliwe tworzywo, dzięki czemu, zabawa z leniwcami pozwala na przełamywanie niechęci związanej z dotykaniem przedmiotów niestandardowej konsystencji, która często występuje u dzieci nadwrażliwych dotykowo oraz u osób ze spektrum autyzmu.

Antystresowa zabawka składa się z dwóch rozciągliwych leniwców, które można przeprowadzać przez pień drzewa posiadający liczne otwory.
Uwagę zwraca zachowanie wielu szczegółów w wyglądzie zarówno zwierzątek, jak i drzewa.
Ukazana jest struktura kory, a leniwce mają pięknie podkreślone futerka oraz pyszczki. Zabawka idealnie nadaje się dla dzieci, które interesują się światem przyrody. Zabawa tymi dwoma uroczymi stworzeniami sprawi przyjemność i zapewni relaks w sytuacjach stresowych, gdyż są bardzo przyjemne w dotyku, dosyć miękkie, co umożliwia swobodne rozciąganie.

Leniwce wychodzące z pnia drzewa świetnie sprawdzą się również, jako pomoc na odstresowanie dla dorosłych.

UWAGA!!!

Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia.

Polecamy w terapii ręki oraz w terapii autyzmu.

Specyficzne kody

Podobne produkty