Samolot. Pomoc i gra konstrukcyjna

Samolot. Pomoc i gra konstrukcyjna

18,90 zł
Brutto

Mały Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.

Ilość

Mały Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Pomoc ze strony rodziców jest oczywiście jak najbardziej wskazana, co pozwala na wspólne spędzanie wolnego czasu i wytwarzanie więzi między rodzicem, a dzieckiem.

Model samolotu do samodzielnego złożenia, składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach oraz z kolorowych elementów z tworzyw sztucznych. Do zestawu dołączone są narzędzia, umożliwiające zbudowanie samolotu, postępując zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji. Model po złożeniu jest trwały i solidny, może z powodzeniem służyć do zabawy.
Pomoc jest niezwykle kreatywna, rozwija myślenie abstrakcyjne i twórcze. Świetnie sprawdza się w terapii ręki. Manipulowanie, przykręcanie, odkręcanie - te wszystkie czynności, przyczynią się do rozwoju i wykształcenia późniejszych umiejętności prawidłowego trzymania narzędzia pisarskiego.

Zawartość opakowania:
- 129 elementów zabawki,
- narzędzia do montażu,
- instrukcja.

Rekomendowany wiek: 8+

Polecamy, jako wyposażenie kącików w salach przedszkolnych.

Specyficzne kody

Podobne produkty