• Produkt tymczasowo niedostępny

Gniotek antystresowy i pomoc w ćwiczeniu sprawności dłoni - duży wodny wąż wersja z kuleczkami

18,00 zł
Brutto

Duży wodny wąż to doskonała pomoc usprawniająca pracę dłoni oraz wyzwalająca stres. Ćwiczy refleks, spostrzegawczość oraz natężenie uścisku dłoni. 

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Gniotek anystresowy i zabawka motoryczna - duży wodny wąż z kuleczkami

Gniotek anystresowy, sensoryczny, manipulacyjny - zabawka motoryczna wodny wąż to doskonała pomoc usprawniająca pracę dłoni. Ćwiczy refleks, spostrzegawczość oraz natężenie uścisku dłoni, a także pozwala na wyzbycie się stresu. Zwiększając siłę uścisku, doprowadzamy do przemieszczania się węża w trudnym do przewidzenia kierunku, co wymusza na nas skupienie uwagi na wężu i wnikliwą obserwację jego zachowania oraz przewidywanie możliwości jego zachowań, dzięki czemu zamiast skupiać się na negatywnych emocjach, skupiamy się na zabawie wężem.

Stres to naturalna reakcja ludzkiego organizmu i w swoim życiu człowiek niestety musi zmierzać się z nim wiele razy. Sam stres bywa częstym motywatorem do różnych działań, bywa jednak blokujący i hamuje nasze reakcje, dlatego warto kupić gniotek antystresowy wodny wąż i skupiać swój stres właśnie na nim. Gniotek antystresowy to idealny sposób na wyzbycie się negatywnych emocji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Umieszczone wewnątrz drobinki i przedmioty dodatkowo dostarczają stymulacji wzrokowej.

Nieprzewidywalna zabawka – trudno go utrzymać w rękach, wyślizguje się w zabawny sposób. Doskonały do zabawy w basenie lub wannie – mokry staje się jeszcze bardziej zwinny.

Wewnątrz węża pływają kuleczki. Różne kolory i odcienie węża wysyłamy losowo.

Długość: 14 cm

Należy zachować uwagę przy użytkowaniu, przy niewłaściwej eksploatacji  (niedopuszczalne jest zahaczanie o ostre krawędzie, gryzienie, przekłuwanie) gniotek może pęknąć

Polecamy w terapii ręki i wyzbyciu się stresu.

Specyficzne kody

Podobne produkty