Quiz o Polsce. Gra dla całej rodziny

Wielki Quiz o Polsce. Gra planszowa dla całej rodziny

60,90 zł
Brutto

Wielki Quiz o Polsce to gra przeznaczona do wspólnej zabawy i nauki dla całej rodziny, dzięki której wszyscy będą mieli szansę na sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu polskiej historii, geografii, kultury i przyrody.

Ilość

Wielki Quiz o Polsce to gra przeznaczona do wspólnej zabawy i nauki dla całej rodziny, dzięki której wszyscy będą mieli szansę na sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu polskiej historii, geografii, kultury i przyrody. Uczestnicy gry mają za zadanie odpowiadać na wybrane przez siebie losowo zadania. Wielkim atutem, a zarazem dodatkowym utrudnieniem gry, jest sprawdzenie u graczy znajomości polskiej ortografii i wymowy trudnych dla języka polskiego wyrazów i zwrotów.

Wersja Wielki Quiz o Polsce jest powiększona o dodatkowy zestaw pytań. 

Gra uczy wszystkich jej uczestników wielu zasad, np. cierpliwości i oczekiwania na swoją kolej, zasad kulturalnej rywalizacji, a także spostrzegawczości, koncentracji i logicznego myślenia.


Zawartość opakowania: 97 kart pytań i odpowiedzi, 12 kart liter, karta z nazwami działów, 4 pionki, kostka do gry, plansza, 80 żetonów, klepsydra, notes, kubek, kulka, katapulty, instrukcja.

Rekomendowany wiek: 10+

Polecamy placówkom szkolnym, jako pomoc do nauki przyrody i historii.

Specyficzne kody

Podobne produkty