



Wibrator logopedyczny przeznaczony do masażu zewnątrzustnego postacią Słonika oraz do stosowania ze szpatułkami.
Wibrator logopedyczny przeznaczony do masażu zewnątrzustnego postacią Słonika oraz do stosowania ze szpatułkami. Wystarczy odkręcić głowę słonika, zastąpić ją nakładką i zamocować dowolną szpatułkę. Jest doskonałą alternatywą dla Rerka.
PRZEZNACZENIE: Masaż gałęzi żuchwy do stawów skroniowo-żuchwowych, policzków i mięśnia okrężnego ust, można wprowadzać tkanki miękkie w stan rezonansu, stąd wykorzystywany bywa do wywoływania głoski r.
Ucho Słonika może być użyte do kształcenia zaokrąglania warg i ćwiczenia siły mięśnia okrężnego poprzez zwarcie oraz do wywoływania głoski r poprzez kontakt bezpośredni - ułożenie pod językiem.
Wersja z regulacją amplitudy drgań.
Zasilanie: 2 baterie 1,5 Volt
UWAGA: Dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Produkt posiada atest CE.
Polecamy w terapii logopedycznej, w której spełnia wiele funkcji i może być wykorzystywany np. podczas terapii rotacyzmu, sygmatyzmu, w pracy z dziećmi z Zespołem Downa i innymi dysfunkcjami.
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki: Wibratory logopedyczne w której można się zapoznać z szerszą ofertą wibratorów logopedycznych.
Zastosowanie prezentowanego wibratora:
1. wielofunkcyjne narzędzie logopedyczne adresowane do terapii w przypadkach dysgrafii - długopis wibracyjny,
2. w terapii rotacyzmu - wystarczy dokupić wybraną łopatkę twardą lub miękką, nasunąć na nią nakrętkę i całość zakręcić na gwincie mocującym.
Wibrator logopedyczny Rerek - zestaw z łopatkami to najbardziej znany produkt do terapii wibracyjnego rotacyzmu.
Jiggler Żabka to wibrator logopedyczny znanej amerykańskiej firmy TALK TOOLS. Wibrator Żabka może być wykorzystywany do stymulacji gałęzi żuchwy i policzków.
Wibrator logopedyczny Leniwiec to produkt zaprojektowany dla znanej amerykańskiej firmy TALK TOOLS. Wibrator przeznaczony jest do rozwijania sensorycznego w okolicach żuchwy, policzków oraz warg.
Wibrator logopedyczny Jiggler pochodzi od cenionego amerykańskiego producenta pomocy logopedycznych Talk Tools. Jiggler to kolejny już wibrator logopedyczny wśród naszych pomocy logopedycznych. Jigglery Słoniki są solidnie wykonane, przyjazne dla dzieci oraz bezpieczne w terapii, mają zastosowanie w terapii żuchwy i warg.
Wibrator logopedyczny Jiggler model ŻÓŁW to kolejny produkt z serii wibratorów logopedycznych.
Wibrator logopedyczny Jiggler model REKIN to kolejny z serii wibratorów logopedycznych.
Jest to książeczka dla dzieci od trzeciego roku życia. Ciekawe zabawy, ćwiczenia i historyjki w niej zebrane mają pomóc w rozwoju mowy maluchów.
Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania.
Chrząszcz Szczepan - gra wspomagająca terapię głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos)
Gra przeznaczona do ćwiczeń poprawnej artykulacji głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 dzieci. Rozpoczyna gracz, który wyrzucił 6 oczek.
Domino logopedyczne przeznaczone jest do zabaw dydaktycznych oraz ćwiczeń logopedycznych z dziećmi rozpoczynającymi lub mającymi problem z nauką czytania.
Pozycja Marty Korendo Terapia dzieci zagrożonych dysleksją znakomicie wpisuje się w strategię ćwiczeń lewopółkulowych. Zaburzenia w obrębie lewej półkuli mogą powodować trudności w uczeniu się mowy, które z kolei często przekształcają się w wieku szkolnym w zaburzenia o charakterze dysleksji.
Zestaw Zjawiska Pogodowe ożywi każde zajęcia, które poruszają tematykę przyrody, pogody i otaczającego nas świata.
Gra w memory to proste zasady, dzięki czemu mogą w nią grać i dzieci i dorośli. Zapewnia mnóstwo pozytywnej zabawy, rozwija i uczy. Piękne zdjęcia przyciągają uwagę i skłaniają do wspólnej gry.
Każdy, kto posługuje się mową, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że ważne jest nie tylko mówienie z sensem czy poprawność językowa, ale również poprawna wymowa.
Złe nawyki i dysfunkcje poszczególnych części narządu mowy, występujące już w fazie wczesnego uzębienia mlecznego, są najczęstszą przyczyną nabytych wad zgryzu.
"Zamek Strachów" i "Pszczółki Śpioszki" to gry logopedyczne mające na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek, poszerzania słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej, tak ważnej w nauce mówienia, czytania i pisania.
Nazwij i wrzuć! Wakacje w kamperze, to propozycja gry rozwojowej dla maluchów, która sprawi im wiele radości nie tylko w okresie wakacyjnym, kiedy to przygotowujemy się zazwyczaj do wakacyjnych wyjazdów. Zabawę możemy kontynuować przez cały rok, ćwicząc tym samym koordynację wzrokowo-ruchową, analizę i syntezę oraz spostrzegawczość i koncentrację.
Karty pracy „Co dzień naprzód!” wzbogacą warsztat pracy nauczycieli oraz terapeutów pracujących z najmłodszymi dziećmi oraz dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Pomoc logopedyczna o psie Bobiku jest skierowana jest do dzieciaczków od około 2. roku życia i starszych, które z różnych powodów zaczynają mówić później niż
ich rówieśnicy.
Gra Słowny pojedynek to znakomita pomoc w terapii logopedycznej. Pozwala na rozwijanie słownictwa, uczy sprawnego i szybkiego myślenia oraz poszerza słownik dziecka.
Wibrator logopedyczny przeznaczony do masażu zewnątrzustnego postacią Słonika oraz do stosowania ze szpatułkami.