Co słychać wokół nas? Rozpoznawanie dźwięków wydawanych przez ludzi

Co słychać wokół nas? Rozpoznawanie dźwięków wydawanych przez ludzi

35,00 zł
Brutto

Publikacja Co słychać wokół nas? jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które są na etapie rozpoznawania dźwięków wydawanych przez ludzi lub powiązanych z ich aktywnością.

Ilość

Publikacja Co słychać wokół nas? jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które są na etapie rozpoznawania dźwięków wydawanych przez ludzi lub powiązanych z ich aktywnością. Będzie też niewątpliwie przydatna w terapii osób niepełnosprawnych zarówno w stopniu lekkim, jak i w stopniu znacznym. Może być również wykorzystana w terapii osób starszych, na przykład z afazją. Znakomicie sprawdzi się w terapii opóźnionego rozwoju mowy. Pozycja rozwija słuch fonemowy oraz analizę i syntezę słuchową.

Teczka zawiera:
- 20 kart do pocięcia (a po pocięciu 60 jednakowych rozmiarami kartoników);
- płytę CD z nagranymi dźwiękami;
- plastikowy arkusz z trzema kieszonkami;
- zeszyt-instrukcję.

W teczce znajduje się 10 kart (oznaczonych numerami od 1 do 10), na których zaprezentowano dźwięki diametralnie różne (np. śmiech i ziewanie), oraz 10 kolejnych kart (oznaczonych numerami od 11 do 20), na których przedstawiono z reguły ten sam odgłos (np. kaszel), ale w wykonaniu różnych osób (kobiety, mężczyzny, dziecka lub grupy osób). Z kartami można pracować na wiele sposobów, które zostały opisane w zeszycie-instrukcji.

Format: A4
Objętość: 20 kolorowych kart
Oprawa: teczka
Zeszyt: 8 stron
Płyty: 1 CD

Polecamy w terapii logopedycznej, neurologopedycznej oraz do terapii z dziećmi autystycznymi.

Specyficzne kody

Podobne produkty