Logopedia - karty pracy

Logopedia - karty pracy

259,00 zł
Brutto

Zestaw kart z programu Eduterapeutica Logopedia – tym razem już wydrukowanych, by ułatwić specjaliście pracę poza środowiskiem komputera.

Ilość

Zestaw kart z programu Eduterapeutica Logopedia w formie wydrukowanej ma za zadanie ułatwić specjaliście pracę poza środowiskiem komputera. Zestaw 600 kart, w których znajdują się ćwiczenia wspomagające terapię wszystkich zaburzeń mowy, tj.: zaburzenia szeregu ciszącego, szumiącego, syczącego, głoski „r” oraz mowy bezdźwięcznej.

Karty pracy pochodzą z programu Eduterapeutica Logopedia i przeznaczone są do prowadzenia zajęć bez użycia komputera.

Karty są czarno-białe. Zdjęcie prezentuje kolorową wersję kart zawartych w programie komputerowym.

Logopedyczne karty pracy - zalety

Dostępne w naszym sklepie karty wspomagają rozwój dziecka z zakresu prawidłowej wymowy oraz nauki wypowiadania kłopotliwych dla malucha głosek, takich jak “sz”, “cz”, czy też wspomniane już “r” i wielu innych.

Największą zaletą logopedycznych kart pracy jest nauka przez zabawę. Pokonywanie trudności w mowie może być dla malucha wyjątkowo żmudną i stresującą pracą.

Dla kogo polecane są logopedyczne karty pracy?

Karty będą doskonałym rozwiązaniem dla dzieci borykających się z wadami wymowy, które nie wynikają z defektów w budowie anatomicznej zgryzu, krtani lub ogólnej niepełnosprawności intelektualnej.

Logopedyczne karty pracy mogą być też zwyczajnie świetnym uzupełnieniem zadawanych w szkole lub przedszkolu prac, dzięki którym Twój maluch znacznie lepiej przyswoi sobie przerabiany materiał w komfortowych warunkach.

Specyficzne kody

Podobne produkty