Puzzle magnetyczne - Samochody. Kreatywne puzzle

36,00 zł
Brutto

Puzzle magnetyczne - samochody - to zabawka, która składa się z kolorowej planszy, 10 kart wzorów i 41 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie.

Ilość

Puzzle magnetyczne - samochody - to zabawka, która składa się z kolorowej planszy, 10 kart wzorów i 41 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie. Elementy można umieszczać na stojącej pod kątem planszy - nie będą się zsuwać dzięki przyciąganiu magnetycznemu. Układając elementy można z nich tworzyć różne wzory samochodów. Można też układać samochody według wzorów umieszczonych na kartach. Zabawa puzzlami magnetycznymi to dobry trening wyobraźni i cierpliwości i kreatywnego myślenia. Ćwiczy koordynację oko-ręka.

Wewnętrzna strona opakowania jest tak skonstruowana, że młodzi artyści za pomocą dołączonego do zestawu mazaka suchościeralnego mogą ćwiczyć pierwsze literki, cyferki lub rysować dowolne kształty.

Puzzle znakomicie sprawdzą się podczas terapii logopedycznej - dzieci, u których mowa słabo się rozwija, będą miały szansę na nazywanie konkretnych modeli aut.

Zawartość opakowania:

puzzle magnetyczne - 41 elementy,

karty wzorów - 10 sztuk,

pisak suchościeralny.

Rekomendowany wiek: 4+

Specyficzne kody

Podobne produkty