Gra logopedyczna - Głoski do zabawy

Gra logopedyczna - Głoski do zabawy

32,00 zł
Brutto

Głoski do zabawy to gra kształcąca słuch fonemowy (umiejętność analizy i syntezy głoskowej wyrazów), koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową oraz koncentrację słuchową – umiejętności bardzo ważne w nauce czytania i pisania.

Ilość

Głoski do zabawy to gra kształcąca słuch fonemowy (umiejętność analizy i syntezy głoskowej wyrazów), koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową oraz koncentrację słuchową – umiejętności bardzo ważne w nauce czytania i pisania. Uczy również przestrzegania ustalonych zasad. Z tej gry mogą korzystać nie tylko logopedzi, pedagodzy i terapeuci, ale także rodzice, którzy chcą czas wspólnie spędzany z dzieckiem przeznaczyć na zabawy o charakterze edukacyjnym.

Prowadzący układa potasowane karty – „żabki” w stosie oraz tasuje i rozdaje uczestnikom gry równą ilość kart z ilustracjami. Najmłodszy uczestnik rozpoczyna grę – odwraca pierwszą z góry kartę „żabkę”, liczy ilość żabek i wśród swoich kart wybiera rysunek, którego nazwa ma taką samą liczbę głosek. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się swoich kart.

Pudełko zawiera:

- 55 kart żabek
- 55 kart ilustracji
- plansza do gry
- 5 pionków
- 1 kostka
- instrukcja

Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: 5+
Czas gry: 15-30 min

Polecamy logopedom, pedagogom i rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty