Poznajemy uczucia. Poznawczo-behawioralna terapia złości dla osób z zespołem Aspergera

Poznajemy uczucia. Poznawczo-behawioralna terapia złości dla osób z zespołem Aspergera

21,00 zł
Brutto

Publikacja Poznajemy uczucia ma na celu naukę opanowywania emocji uosób ze spektrum autyzmu. W swych założeniach opiera się na terapii poznawczo-behawioralnej, która w sposób skuteczny i - co ważne dla osób z autyzmem - uporządkowany, pomaga zrozumieć emocje i uczucia.

Ilość

Publikacja Poznajemy uczucia ma na celu naukę opanowywania emocji uosób ze spektrum autyzmu. W swych założeniach opiera się na terapii poznawczo-behawioralnej, która w sposób skuteczny i - co ważne dla osób z autyzmem - uporządkowany, pomaga zrozumieć emocje i uczucia. Program opiera się na założeniu, że każde dziecko, które bierze w nim udział, otrzymuje podręcznik przeznaczony do wykonywania cyklu (jest to 6 dwugodzinnych sesji) ćwiczeń.

Program pozwala osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne gdy stosuje się go w małych grupach, najlepiej od 2 do 5 uczestników. Znakomicie sprawdza się także w pracy z jednym dzieckiem, a także osobami dorosłymi i młodzieżą.

Poznajemy uczucia to materiały,które skupiają się na eliminacji zaburzeń lękowych u dzieci z zespołem Aspergera, autyzmem wysokofunkcjonującym lub całościowym zaburzeniem rozwoju niezdiagnozowanym inaczej.

Polecamy w terapii psychologicznej, logopedycznej oraz dla nauczycieli i rodziców pracujących z osobami o ww deficytach.

Specyficzne kody

Podobne produkty