Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko

20,00 zł
Brutto

Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko to zbiór wyrazów i ćwiczeń, które mają na celu usprawnienie wymowy oraz próbę wyeliminowania niepłynności i jąkania. Materiał tu zawarty, przeznaczony jest zarówno do terapii logopedycznej dzieci, jak i osób dorosłych.

Ilość

Książeczka Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko to kolejna część wchodząca w skład cyklu wierszyków i ćwiczeń na różne głoski. Autorka zastosowała tutaj specjalne oznaczenie dla przedłużonych samogłosek. Zostały one oznaczone wielką literą. Zawarte tutaj ćwiczenia zostały wzbogacone o trudniejsze i dłuższe - 5- i 6-sylabowe wyrazy, tak aby materiał był atrakcyjny także dla starszych osób i dla tych, którzy są bardziej zaawansowani w płynnym mówieniu. W książeczce znajdziemy też oczywiście świetne ćwiczenia dla pozostałych i dla dzieci, które mogą skupić się na 3–4 wyrazów na jednym oddechu.Wszystkie głoski zostały opatrzone rymowankami, dzięki czemu łatwiej je zapamiętywać i powtarzać sobie także w czasie wolnym, nie tylko podczas terapii.
Autor: Monika Lubina
Objętość: 78 stron
Format: B5

Polecamy do terapii logopedycznej, dla dzieci i dorosłych borykających się z jąkaniem i niepłynnością mowy, a także do pracy nad poprawą dykcji i pięknej artykulacji.

Specyficzne kody

Podobne produkty